דיווח: HTC One M8 Prime יושק בספטמבר עם מסך QHD בגודל 5.5 אינץ’

htc-one-m8-waterכהמשך ישיר לדיווח הראשון מסוף חודש אפריל, מספרים באתר HTC Soku היפני כי יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית תכריז על One M8 Prime במהלך חודש ספטמבר, וייתכן שאף תשיק אותו זמן קצר לאחר מכן. בנוסף, מספק האתר פרטים ראשונים על מפרטו העצמתי ועל שדרוג משמעותי למערך הצילום Duo Camera שהוצג לפני קצת יותר מחודש.

על פי המקור היפני, HTC תנסה ליישר קו עם LG הדרום-קוריאנית ומתחרותיה מסין ותאבזר את המכשיר במסך 5.5 אינץ’ עם רזולוציית תצוגה Quad HD 2K שתיצור צפיפות של 534 פיקסלים לאינץ’. על כוח העיבוד תהא אחראית פלטפורמת Snapdragon 805 יחד עם מעבד מרובע ליבות 2.3GHz וזיכרון RAM בנפח 3GB. כמו כן, ייתכן ויהיה זה המכשיר הראשון מבית HTC שיעשה שימוש במחבר USB 3.0.

עד כאן נשמע הדיווח רגיל לגמרי, אולם כשמגיעים לדבר על המצלמה, מתערפלת במעט אמינותם של הפרטים. היפנים טוענים כי מערך הצילום Duo Camera יופיע גם במכשיר זה כשהוא מורכב מחיישן ראשי ברזולוציית 5 מגה-פיקסל ובטכנולוגיית UltraPixel, ומעליו חיישן עומק ברזולוציה די גבוהה של 18 מגה-פיקסל. כיום, נזכיר, מסתפקת החברה בחיישן עומק ברזולוציית 2.1 מגה-פיקסל.

השקתו של HTC One M8 Prime בחודש ספטמבר תהפוך אותו להערכתנו ליורשו של מכשיר הפאבלט HTC One Max מהשנה שעברה. עוד מכשירים שצפויים לראות אור באותה התקופה הם Galaxy Note 4 של סמסונג וכמובן האייפון 6 מבית אפל – והתחרות לא תהיה פשוטה.

(מקור – PhoneArena)

השוואת מפרטים