טכנולוגיית ההגנה המתקדמת של Denuvo מגיעה ל-Far Cry, טומב ריידר

| יום רביעי, 27 בינואר 2016, 21:07 | משחקים

בתנאי השימוש של המשחק Far Cry: Primal שפורסמו על ידי Ubisfot נחשף כי המשחק ישתמש בטכנולוגיית ההגנה של Denuvo. טכנולוגיה זו, עליה דיווחנו בעבר, מקשה מאוד על מפצחי תוכנה לפרוץ את הגנות המשחק ולהפיצו באופן פיראטי באינטרנט. לפי שמועות המתרוצצות ברשת, גם The Division מבית Ubisoft ייעזר בטכנולוגיה זו, אולם הדבר לא אושר נכון לזמן זה.

נראה כי טכנולוגיית ההגנה של Denuvo תשאיר עקבות גם לאחר הסרת המשחק. כך לפי תנאי השימוש של Far Cry: Primal המציינים בפירוש, כי “קבצים מסוימים [של טכנולוגיית Denuvo] עלולים להשאר גם לאחר שהמוצר הוסר ממחשבך”.

בנוסף, תמונה של Rise of the Tomb Raider אותרה באתר התמיכה של Codefusion. האתר רשום תחת רייהארד בלאוקוביץ (Reinhard Blaukovitsch) מחברת Denuvo, וממוקם בזלצבורג באוסטריה, שם נמצא גם מטה החברה. בהתחשב בכך ש- Square-Enix ראתה כבר הצלחה בשימוש בהגנת Denuvo עם הכותר Just Cause 3, ניתן להניח שגם Rise of the Tomb Raider יתהדר באמצעי ההגנה המשוכלל של Denuvo.

טכנלוגיית ההגנה של Denuvo מספקת שכבת הגנה נוספת עבור משחקים, המגיעים עם טכנולוגיית DRM (ניהול זכויות). המוצר של Denuvo למעשה מקשה על הפורצים לערוך שינויים בקבצי המוצר, ובכך מונע מהם לפרוץ את מערכות ההגנה שכבר קיימות על גבי המשחק. משחקים שהוגנו בשיטות Denuvo לא נפרצו במהרה, אם בכלל, וסביר להניח שנראה את הטכנולוגיה מיושמת ביותר ויותר משחקים בעתיד.

מקורות
DSOG
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות