-פרסומת-

טריילר ראשון למלחמת הכוכבים 8: אחרוני הג’דיי

| יום שישי, 14 באפריל 2017, 19:54 | בידור ופנאי

במהלך כנס “חגיגת מלחמת הכוכבים” המתקיים בימים אלה באורלנדו, פלורידה, נערך פאנל שהוקדש לסרט הבא בסאגת משפחת סקייווקר, שמיני במספר, “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” (Star Wars: The Last Jedi). כחלק מהפאנל, הוקרן לראשונה טיזר לסרט.

בטיזר אנו שומעים את מארק האמיל (Mark Hamill) בתפקיד לוק סקייווקר (Luke Skywalker) מדבר עם דייזי רידלי (Daisy Ridley) המגלמת את ריי (Rey). הוא מאמן אותה לחוש ולהבין יותר טוב את הכוח, ולהתחבר אליו.

ריי גורמת לאבנים לרחף מתוך טריילר למלחמת הכוכבים 8

אנו רואים עוד מהאי אליו ריי הגיעה בתום הסרט האחרון, “הכוח מתעורר” (The Force Awakens), וניתן להסיק שהיא שוהה בו זמן מה עם לוק. בינתיים ניתן לראות גם פין (Finn), אותו משחק ג’ון בויגה (John Boyega), בתוך מתקן רפואי כלשהו, מטופל בעקבות הפציעה החמורה בגבו.

אנו רואים גם קרבות חלל בהם נדמה שכוחות המחתרת בעמדת נחיתות. פו דמרון (Poe Dameron), בגילומו של אוסקר אייזק (Oscar Isaac), חוזה בחלליות מחתרת מתפוצצות. אדם דרייבר (Adam Driver) מופיע גם הוא בתפקיד קיילו רן (Kylo Ren), מוביל צבא של חיילי סער דרך להבות.

ללא קונטקסט, אי אפשר בשלב הזה להרכיב סיפור ברור מהטיזר החדש, ברור רק ש”הג’דיי האחרון” יהיה, כצפוי, רווי באקשן, וכסרט שמיועד להיות החלק ה”אפל” יותר של הטרילוגיה החדשה, כנראה לא ייטיב עם ה”טובים”. בסוף הטיזר לוק סקייווקר אומר את מה שכבר חשדנו שבליבו – שמסדר הג’דיי לא צריך להתקיים יותר. השאלה היא, האם הוא באמת מאמן את ריי, ואם כן, אז לאיזו מטרה?

“מלחמת הכוכבים פרק 8: אחרוני הג’דיי” צפוי לעלות למסכים ב-14 בדצמבר בבתי הקולנוע בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
  • Dan

    זאת קפטן פאזמה שעוברת עם החיילי סער דרך הלהבות (ואני שמח שסופסוף רואים ממנה יותר). רואים את המסכה של קיילו רן מרוסקת (לדעתי סמל לזה שההוא עבר כולו לצד האפל והוא כבר לא צריך את המסכה שמבוססת על דארת’ ויידר שתתן לו כוח נפשי). בגדול, טיזר ראשון אבל כבר ההתרגשות עולה. לא יכול לחכות להפתעה שהם מכינים לנו ל 4.5 (יום מלחמת הכוכבים).

  • iphone1000

    וואוו ! שיגיע כבר

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות