-פרסומת-

19 שנים לאחר ששוחרר: Half Life מקבל עדכון תוכנה

| יום רביעי, 12 ביולי 2017, 16:30 | משחקים

המשחק Half Life אמנם שוחרר ב-1998, אך זה לא מונע מ-Valve להפיץ עדכון למשחק המזדקן, כמעט שני עשורים לאחר שיצא. העדכון, שהגיע אתמול (ג’) לבעלי המשחק ב-Steam, כולל כמה תיקוני באגים שגרמו לקריסת המשחק במצבים מסוימים. למעט העדכון המפתיע ל-Half Life, שוחררו עדכונים גם ל-Opposing Force ול-Blue Shift, פרקי ההמשך של המשחק המקורי.

Valve הודתה למשתמשים שדיווחו על הבאגים, תיקנה אותם וכללה את שמם בעדכון עצמו. פרטי העדכון אינם מרגשים יתר על המידה, אבל כעת לא ניתן להכחיש ש-Valve זוכרת את השם “Half Life”, על אף השקט התקשורתי שבו נוקטת החברה אודות המותג. משתמשי Steam לא אחרו להגיב על דף העדכון: “מה עם Half Life 3“? ובכן, כנראה שתיקוני באגים למשחק המקורי חשובים יותר.

Half Life היה אחד המשחקים המשמעותיים ביותר של סוף שנות ה-90, ועזר לחשל אלמנטים מז’אנר היריות מגוף ראשון, שנמצאים בשימוש עד היום. המשחק זכה בלמעלה מ-50 פרסי “משחק השנה” כאשר יצא, ויצר סביבו גם קהילת שחקנים פעלתנית, ומגוון מודים – ביניהם Counter Strike, שהפך למשחק מצליח לא פחות בפני עצמו. משחק ההמשך שלו, Half Life 2, הצליח להתעלות על הציפיות הגבוהות של המעריצים, אולם לאחר שני פרקי המשך קצרים Valve הפסיקה לדבר על המותג כליל.

מקורות
Steam
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות