-פרסומת-

צרות בצמרת: בכירים בחברת Essential של אנדי רובין הודיעו על התפטרותם

| יום ראשון, 16 ביולי 2017, 15:15 | סלולר
Essential Phone

Essential Phone

בשלהי שנת 2015, התוודענו לתוכניותיו של אנדי רובין, מפתח מערכת ההפעלה אנדרואיד, לייצורו של סמארטפון חדש, כאשר אז הקים זה חברת סטארט-אפ שתעסוק בפיתוח וייצור סמארטפון אנדרואיד ייחודי. לימים, הוצגה החברה כ-Essential ועל המכשיר הראשון בפיתוחה, ה-Essential Phone, הכריזה היצרנית הצעירה מוקדם יותר השנה. כעת, נראה כי שינויים משמעותיים ביותר פוקדים את צמרת החברה, כאשר שניים מבכיריה הפסיקו את עבודתם בה.

על פי מידע שנחשף ברשת לאחרונה, סגן הנשיא הבכיר לשיווק בחברה, ברייאן וואלאס (Brian Wallace), התפטר מ-Essential לאחרונה וכעת מתפקד כסמנכ”ל השיווק בחברת הסטארט-אפ +i.am, מותג אוזניות צעיר שהוקם על ידי המוזיקאי הפופולרי וויל-איי-אם (Will.I.am). בכיר נוסף בחברה, אנדי פושיי (Andy Fouché), סגן נשיא בכיר לתקשורת, עזב גם הוא את החברה הצעירה מוקדם יותר השנה.

Essential Phone

Essential Phone

בזמן שעבור ענקיות טכנולוגיה כדוגמת LG, סמסונג או וואווי לא עשויה עזיבה של שני בכירים להשפיע באופן ניכר על פעילות החברה, יש לזכור כי Essential הינה הלכה למעשה חברת סטארט-אפ קטנה ובמקרים כאלו החלפה של שניים מבכירי החברה זהו צעד מהותי שעשוי להשפיע נחרצות על התנהלותה.

עוד בנושא Essential, יש לציין כי מכשיר הסמארטפון החדש שלה, ה-Essential Phone, אמנם הפך זמין לרכישה זמן לא רב לאחר הכרזתו הרשמית, אך נראה שהיצרנית לא מצליחה לעמוד בזמני האספקה המובטחים. במעמד הרכישה, הבטיחה זו לרוכשים המאושרים כי הסמארטפון יגיע אליהם עד ל-30 ימים לאחר הרכישה, אך למעלה מחודש עבר מאז החלו הלקוחות לרכוש את המכשיר ואספקתו לרוכשים טרם החלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות