הפתרון לסובלים מקשיי דיבור של VoiceITT העניק לה את הזכיה בתחרות הסטארטאפים של Israel Mobile Summit 2014

VoiceITT-main

במסגרת שבוע המובייל שהחל אתמול עם כנס Israel Mobile Summit 2014, התקיימה תחרות חברות סטארטאפ ישראליות בתחום המובייל, כאשר את המקום הראשון קטפה חברת VoiceITT, המפתחת פתרון שיאפשר לסובלים מקשיי דיבור לתקשר בקלות באמצעות תרגום דיבור משובש לדיבור תקין.

את הפתרון שמציעה VoiceITT ניתן יהיה למצוא בעתיד לא רק על גבי מכשירים ניידים כגון סמארטפונים וטאבלטים, אלא גם על גבי מכשירים לבישים. בדרך זו, מקווים בחברה כי לכל אדם הזקוק לעזרה ביצירת תקשורת טבעית יותר, יתאפשר לעשות שימוש בטכנולוגיה שפיתחה בכל מקום וזמן.

אפשרויות מתן הוראות קוליות למכשירים ניידים תפסו תאוצה בשנים האחרונות ומאפשרות תמיכה במגוון רחב של שפות על גבי מגוון רחב של מכשירים. לאחרונה הודיעה גם חברת אפל כי תספק תמיכה באפשרויות הכתבה קולית עבור השפה העברית במערכות ההפעלה iOS 8 ו-OS X Yosemite.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6-rng3rGYws[/youtube]

לצידה של VoiceITT הציגו במסגרת תחרות הסטארטאפים חמש חברות נוספות:

Drupe – החברה פיתחה שירות ההופך את השימוש במכשיר הנייד לקל ופשוט יותר להבנה, על-ידי הצגת שתי שורות אייקונים דמויי ה-Chat Heads של פייסבוק משני צידי המסך. בצידו האחד תמצאו את אנשי הקשר שלכם ומצידו השני אפליקציות שונות כמו טלפון, הודעות, ניווט ועוד. באמצעות גרירתם של אנשי הקשר אל כל אחת מהאפליקציות תוכלו לבצע פעולות במהירות. האפליקציה תהיה זמינה למכשירים מבוססי אנדרואיד בלבד וכרגע ניתן רק להירשם באתר החברה לצורך עדכונים.

Screemo – החברה פיתחה טכנולוגיה ליצירת קמפיינים אינטראקטיביים בזמן אמת. הקמפיינים מסוגלים לייצר קשר בין המכשיר הנייד לכל מסך דיגיטלי וזמינים מזה זמן מה במשחקי טריוויה המוצגים בפני קהל האוהדים של מכבי (אלקטרה) תל-אביב. החברה פועלת כיום בעיקר בארה"ב ובאירופה עם מותגים כמו מיקרוסופט ומדיסון סקוור גאדרן (בניו-יורק). החברה השתתפה במחזור השני של מאיץ הסטארטאפים של מיקרוסופט שהסתיים באפריל 2013.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VnEgE2o9JaE[/youtube]

Breezometer – האפליקציה שפיתחה החברה תציג בפני המשתמשים את זיהום האוויר הנמצא בסביבתם בזמן אמת ותתריע על איזורים בהם נמצא זיהום אוויר גבוה. החברה עושה שישמוש במידע המגיע מעמדות מדידת זיהום אוויר, מנתחת את המידע ומציגה אותו על גבי מפה באופן ברור וויזואלי. האפקליציה זמינה להורדה דרך חנות Google Play ללא עלות – לחצו כאן להורדה

Feedsme – החברה פיתחה אפליקציה לעסקים המספקת מעקב וניתוח המידע המגיע משירותי הענן שלהם בזמן אמת. כל המידע מוצג דרך זרם מידע יחיד, בדומה לטוויטר, ומציג במקום יחיד את כל המידע הנדרש כדי ללמוד על העסק בכל זמן נתון. האפליקציה זמינה עבור מכשירי iOS, כאשר גרסה עבור מכשירי אנדרואיד תגיע בהמשך.

Compoze – אפליקציה למכשירי טאבלט המאפשרת יצירת מוסיקה בשיתוף חברים ללא מאמץ על גבי רשת האינטרנט. האפליקציה לא זמינה להורדה בשלב זה, אך ניתן להירשם באתר החברה לקבלת עדכונים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות