פלאפון יוצאת במבצע חבילת חו”ל משולבת עם 5GB גלישה, מה מציעות המתחרות?

פלאפון מבצע חו"ל

מפעילת הסלולר פלאפון יוצאת במבצע סוף שנה חדש לנוסעים לחו”ל ומשיקה חבילה משולבת הכוללת גלישה בנפח 5 גיגה, 200 דקות שיחה ו-200 הודעות SMS במחיר 249 שקלים לתקופת נסיעה של עד שבועיים ימים. ניתן להצטרף לחבילה רק עד סוף השנה הנוכחית והיא תאפשר גלישה במעל מ-100 מדינות, ביניהן: ארה”ב, אנגליה, יוון, תאילנד, סין, צרפת, גרמניה, תורכיה, אוסטרליה, ברזיל, ארגנטינה, רוסיה ועוד.

מכשירים התומכים בטכנולוגיית LTE לגלישה ברשת הדור הרביעי יוכלו להינות ממהירויות גלישה גבוהות ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם, וביניהן: גרמניה, צרפת, איטליה, תאילנד, יוון, יפן, מקסיקו, רוסיה, ספרד, טיוואן, אנגליה, ארה”ב ואחרות.

עוז גור, מנהל אגף שיווק לקוחות ומוצרים בפלאפון:

ראינו שהלקוחות רוצים להמשיך ולגלוש גם כשהם בחופשה או בנסיעת עבודה בחו”ל. בשנת 2015 הגדילו לקוחותינו את נפח הגלישה בחו”ל למעלה מפי 8 לעומת נפח הגלישה בשנת 2014, כשממוצע הגלישה של לקוח פלאפון בחו”ל עומד כיום על כחצי ג’יגה לנסיעה. מדובר בשינוי התנהגותי מהותי בהרגלי הגלישה, הנובע מהצורך של הלקוחות להיות מעודכנים בחדשות, לעדכן סטטוסים ברשתות החברתיות, להפעיל תוכנות ניווט ולשמור על קשר באמצעות הוואטסאפ. חבילת חו”ל המורחבת של פלאפון מאפשרת גלישה במהלך כל השהיה בחו”ל ללא חשש מחריגות והפתעות בחשבונית.

פרטים מלאים על החבילה של פלאפון ואת כל האותיות הקטנות תוכלו למצוא בהסכם ההתקשרות של החברה – לחצו כאן (קובץ PDF).

ומה קורה אצל המתחרות?

ספקיות הסלולר המתחרות, סלקום, פרטנר, גולן טלקום והוט מובייל טרם יצאו במבצעים מיוחדים לקראת סוף השנה, אולם הן מציעות מסלולים משולבים גם כן. לפניכם סיכום של ההצעות מטעם חברות אלו בזמן זה כפי שנדגמו מאתרי החברות במועד הבדיקה:

אורנג’ (פרטנר):

Orange 4G

חברת פרטנר מציעה מגוון חבילות התקשרות לשוהים בחו”ל הכוללות גלישה, שיחות והודעות SMS, אולם הן כולן משלבות מחיר כללי הנגזר מתוך תעריפים משתנים עבור 1MB גלישה, הודעת SMS ודקת שיחה.

תוכלו, למשל, למצוא חבילה משולבת בשווי 315 שקלים שתעלה לכם 299 שקלים בלבד ותיספר על פי התעריפים הבאים: 30 אג’ לדקת שיחה יוצאת או נכנסת, 30 אג’ להודעת SMS ו-10 אג’ ל-1MB גלישה. אם נשווה להצעה של פלאפון, הרי שתוכלו לנצל 200 דקות שיחה, 200 הודעות SMS וקרוב ל-2 גיגה של גלישה.

אורנג’ מציעה גם חבילות גלישה בלבד, ביניהן תוכלו למצוא חבילת גלישה מורחבת של 5 גיגה במחיר 249 שקלים.

סלקום

cellcom

סלקום מציעה חבילת חו”ל המשלבת גלישה, הודעות SMS ושיחות במחיר של 149 שקלים למשך שבוע, זו כוללת 0.5 גיגה גלישה ושיחות\SMS בתעריף של 89 אג’ (לדקת שיחה או הודעת SMS). מכאן נגזר כי תוכלו לנצל עד 167 דקות שיחה או לחלופין עד 167 הודעות SMS בסה”כ דרך חבילה זו.

סלקום מציעה גם חבילת גלישה בלבד בנפח 1 גיגה למשך שבוע ימים במחיר 179 שקלים.

גולן טלקום

Golan-Logo

החבילה של גולן טלקום לשימוש בזמן שהיה בחו”ל נכללת בחבילת “הכל כלול” שלה למנויים בישראל במחיר 99 שקלים לחודש. דרך חבילה זו תקבלו עד 6 גיגה גלישה בחו”ל ב-22 מדינות (ארה”ב לא ביניהן) לצד הודעות SMS ושיחות ללא הגבלה, זאת למשך שהיה כולל בחו”ל של עד 45 ימים בשנה קלנדרית.

עבור מי שאינו מעוניין לשלם יותר על חבילה חודשית קבועה מציעה גולן תעריף יומי של 28.90 שקלים לגלישה של עד 100 מגה ביום ב-36 מדינות.

הוט מובייל

hot-mobile-logo

בהוט מובייל תוכלו למצוא חבילה משולבת לשוהים בחו”ל הכוללת גלישה בנפח 1 גיגה לצד שיחות והודעות SMS בתעריף של 69 אג’ לדקת שיחה\הודעת SMS במחיר כולל של 159 שקלים במקום 169 שקלים.

בחישוב כללי שביצענו, תאפשר החבילה שימוש של כ-244 דקות שיחה או לחלופין 244 הודעות SMS. (חשוב להדגיש: שלא כמו בפרטנר, בהוט מובייל לא מציינים אם החבילה עצמה היא בשווי של 169 שקלים וכי תידרשו לשלם עליה רק 159 שקלים, אולם בחישובינו התייחסנו לכך כי מדובר בשווי כולל לחבילה הנמדד ב-169 שקלים).

שמעתם על חבילות חו”ל משתלמות יותר? שתפו אותנו!

השוואת מפרטים