לראשונה: OnePlus 3 נחשף בתמונות חיות עם עיצוב מתכתי מלא

האם זהו ה-OnePlus 3?

סדרת הדיווחים אודות מכשיר הדגל OnePlus 3 מסרבת לעצור ולאחר שמרבית הפרטים אודות מפרטו הטכני של המכשיר כבר נחשפו במספר הזדמנויות, תמונות חיות של הסמארטפון מוצאות דרכן אל הרשת בפעם הראשונה. צמד התמונות החדשות, שמצורפות בראש הכתבה, מגיעות ישירות מן הרשת החברתית הסינית Weibo וחושפות דגם אב טיפוס של המכשיר, כאשר את גופו עוטה כיסוי בעל פינות מעוגלות.

OnePlus 3 OS Leakחרף הכיסוי, מרבית משטחו של גב המכשיר נותר חשוף ומאפשר לנו לראות כי ה-OnePlus 3 ישאיר את הגב עשוי אבן החול מאחור וישלב מבנה מתכת מלא, שנקטע בחלקו העליון והתחתון באמצעות שני פסי אנטנה דקיקים.

עוד עולה מתוך התמונות כי מצלמתו הראשית תחדור במעט מחוץ לגבו ותגיע יחד עם פלאש LED בודד, כאשר פוקוס הלייזר האוטומטי שהגיע עם קודמו, OnePlus 2, נעדר מן התמונות. במבט חטוף על גבו של המכשיר ניתן לראות כי הוא ללא ספק משתף קווי עיצוב עם מכשירי המתכת של HTC ויצרניות סמארטפונים נוספות.

מחלקו הקדמי של ה-OnePlus 3 לא ניתן לדלות פרטים רבים, שכן כפתור הבית הפיזי נותר במקומו ונראה כי אין שינויים משמעותיים הנוגעים לעיצובו. תמונה נוספת שפורסמה על ידי אותו מקור מציגה את מסך ה”אודות” שבהגדרות המכשיר, שם מוצג שם הקוד שלו – Rain A3000, וכן מערכת ההפעלה והממשק עליהם רץ, אנדוראיד 6.0.1 ו-OxygenOS 3.0.

יחד עם תמונות אלו, מביא אלינו אתר Gizmo China את תמונותיהם של מספר עיצובים אפשריים לאריזת המכשיר, כפי שאלו דלפו לרשת והגיעו לידיו. צפו בגלריה שלפניכם ושתפו אותנו – אילו מבין האריזות המינימליסטיות השונות היא המועדפת ביותר עליכם?

עדכון: תמונות חיות נוספות עשו דרכן אל הרשת ומציגות את המכשיר משני צדדיו, הפעם ללא הכיסוי. את התמונות, כך נראה, לא צילם המדליף בפועל, אלא השתמש במצלמת הסמארטפון כדי לתפוס את חזותם וצילם אותה. בחירה מעט שנויה במחלוקת, אך עיצובו של ה-OnePlus 3 עדיין מופיע בבירור דרך תמונות אלו, בהנחה שאכן מדובר בתמונות אמיתיות.

האם זהו עיצובו של ה-OnePlus 3?
האם זהו עיצובו של ה-OnePlus 3?

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים