פרטנר (צילום: גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

פרטנר מבקשת להקים תשתית סיבים אופטיים עצמאית לקידום תחום שירותי הטלויזיה

| יום שלישי, 21 ביוני 2016, 11:20 | מפעילות סלולר, מקומי

פרטנר הודיעה הבוקר (ג', 21.6) כי במכתב ששלח מנכ"ל הקבוצה, איציק בנבנישתי, למנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, ביקש בנבנישתי לעדכן כי החברה בוחנת הקמה של תשתית קווית עצמאית בפריסה ארצית המבוססת על סיבים אופטיים. את התשתית הקווית, מציין בנבנישתי במכתב, תקים פרטנר במסגרת השוק הסיטונאי.

בחירתה של פרטנר לבחון אפשרות להקמת תשתית קווית עצמאית בפריסה ארצית משמעותה ויתור על הצטרפות לתשתית הסיבים האופטיים הנבנית על-ידי Unlimited וביצוע השקעה כספית גדולה לשם הקמת תשתית עצמאית.

בהודעה שנשלחה הבוקר ציין בנבנישתי כי העברת שירותי טלויזיה באיכות גבוהה הינה אחת הסיבות בגינן בחרה פרטנר במהלך לבחינת הקמת תשתית קווים עצמאית:

הקמת תשתית סיבים עצמאית תעניק לפרטנר יתרונות נוספים כקבוצת תקשורת כוללת, ותאפשר לחברה להציע את שירותי האינטרנט המהירים ביותר בישראל במחירים תחרותיים, ובהמשך, להעביר באמצעותה גם שירותי טלוויזיה מתקדמים ובאיכות גבוהה. צעד זה יאפשר תחרות בשוק הנייח ויביא בשורה לאזרחים בישראל.

פרטנר הדגישה את מאמציה להפוך לקבוצת תקשורת כוללת עוד בפברואר השנה, עת השיקה את המותג החדש שתפס את מקומו של מותג אורנג' שליווה את הקבוצה מיום הקמתה. לאחרונה הודיעה פרטנר כי תאחד את פעילות האינטרנט הקווי שברשותה תחת מותג '012' לתוך מעטפת השירותים של פרטנר. פעילות 012 מובייל תישאר בשלב זה כפעילות נפרדת של החברה.

כניסתה של פרטנר לתחום הטלויזיה הינה המעניינת מבין האפשרויות שיהיו זמינות לחברה במידה שתקים רשת קווים עצמאית. כיום מאפשרת החברה הזרמת תכנים דרך שירות myTV (לשעבר Orange 4GTV), המציע מספר מוגבל של תכנים דרך אפליקציות החברה למכשירים סלולריים. ספקית סלולר נוספת שנכנסה לתחום הזרמת התכנים בשנת 2014 הינה סלקום, המציעה את שירות CellcomTV מבוסס הממיר והאפליקציות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות