אכזבה: HTC Sense 3.0 יהיה זמין רק למכשירים האחרונים של החברה

השקתו של ה-HTC Sensation הזכירה לכולם מדוע החברה הטייוונית היא הכוח העולה החזק ביותר בשוק הסלולר של השנים האחרונות, דבר הנובע בעיקר מהעובדה שהחברה מיומה הראשון חיה ונושמת סמארטפונים. ה-Sensation חשף עימו את ממשק ה-Sense 3.0 החדש, אשר מציע מגוון שיפורים ויזואלים ושדרוג משמעותי מאוד בפונקציונאליות מסך הנעילה. היום חברת HTC מאשרת כי התענוג של הרצת Sense 3.0 כרוך בדרישות חומרה גבוהות, אשר המכשירים היחידים שעומדים בהן כיום הם: Sensation, EVO 3D וטאבלט ה-Flyer. לכן החברה לא תציע עדכון גרסה לממשק ה-Sense 3.0 עבור מכשירים ישנים יותר של החברה (אפילו לא ל-Desire S ו-Incredible S שהושקו רק בפברואר השנה).

HTC צפויה להשיק סמארטפונים וטאבלטים נוספים השנה, אולם רק אלו השייכים לשוק הגבוה יגיעו עם Sense 3.0. למרות זאת, HTC דואגת להרגיע ומוסרת כי מכשירים חדשים אשר לא מגיעים עם הממשק החדש יקבלו עדכונים שיכללו אלמנטים ממנו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים