מודול המצלמה עבור מכשירי סדרת Moto Z דולף לרשת עם זום אופטי ופלאש Xenon

חרושת שמועות אינטנסיבית למדי ליוותה אותנו בחודשים שקדמו להכרזתה של סדרת מכשירי הדגל Lenovo Moto Z, אשר נחשפה רשמית בתחילת חודש יוני האחרון. אחד מן הפיצ'רים החשובים ביותר הוא כמובן מערך המודולים הייחודי אותו חשפה לנובו יחד עם מכשירי הסדרה. במעמד ההכרזה כלל המערך ארבעה מודולים שונים – Style Shell לשינוי עיצוב גב המכשיר, Moto InstaShare Projector המשלב המקרן מזערי, JBL SoundBoost המגביר את חווית האודיו ו-Incipio offGRID Power Pack המשפר באופן ניכר את חיי הסוללה.

הצצה לאחור

כעת וכפי שהעידו הדיווחים הראשוניים בנושא, נראה כי הענקית הסינית מתכננת להוסיף לסדרה מודול מצלמה בייצור ענקית הצילום השוודית Hasselblad. הדלפה חדשה מגיעה אלינו דרך חשבון Weibo בשם Ucanup, שהיה בין המקורות הבודדים שחשפו את ההזמנות לאירוע הכרזת סדרת Moto Z טרם ביצעה זאת החברה, מביא אלינו הפעם תמונה חדשה וראשונה מסוגה המציגה את מודול המצלמה כמו גם את הפיצ'רים השונים שיביא עימו.

על פי התמונה, ניתן לראות כי מודול המצלמה מבית החברה השוודית יכסה את עדשת המצלמה באופן מוחלט ויספק למשתמשיו זום אופטי עד פי 10, כפתורים פיזיים עבור זום וצילום, פלאש Xenon ועוד. יש להדגיש כי תמונה זו עומדת בקנה אחד מול הדלפות קודמות בנושא. לטענת אלו, אגב, יקרא המודול בשם Pro Camera Mod.

מקורות
Gizmo China
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות