איגוד המבקרים האירופי: HTC 10 ו-Huawei P9 הם הסמארטפונים הטובים ביותר של 2016

איגוד EISA (ר”ת European Imaging and Sound Association), המורכב מאנשי מקצוע ועורכי תוכן של למעלה מ-50 מגזינים אירופאים, קבע היום כי צמד מכשירי הדגל HTC 10 ו-Huawei P9 שהושקו מוקדם יותר השנה, הם הסמארטפונים הטובים ביותר של 2016-2017. גם מכשירי הדגל החדשים של החברות הדרום קוריאניות סמסונג ו-LG נמצאים ברשימה המכובדת הזו שהפיץ האיגוד, אולם בקטגוריות קצת פחות יוקרתיות.

באשר למכשיר הדגל של HTC, כתבו באיגוד: "מעבד Snapdragon 820, זיכרון RAM בנפח 4GB, תצוגת 5.2 אינץ’, סוללת 3000mAh, מצלמת 12 מגה-פיקסל המופעלת באמצעות טכנולוגיית UltraPixel ומצלמת סלפי מדהימה הם רק חלק ממאפייניו של המוצר הזה. ב-HTC 10 ניתן למצוא שלל אפשרויות ותכונות נוספות שהופכות אותו למכשיר הסמארטפון הטוב ביותר. לתוך כל התערובת הזו תוכלו גם להוסיף גם את רכיב המרת האות שמעניק את איכות הצליל הטובה ביותר".

huawei-p9מכשיר הדגל החדש של Huawei גרף גם הוא מחמאות רבות: "לפעמים, חשיבות הביצועים של הפעולות החשובות באמת אינה מובנת לכלל, וזה בדיוק מה שעושה ה-Huawei P9 יחד עם מסך 5.2 אינץ’, מעבד 8 ליבות ומערך הצילום המתקדם מבית Leica. למכשיר הזה ישנה גם סוללה מרשימה בהחלט ועיצוב מודרני מתקדם המשלב זכוכית בתצורת 2.5D – מה שהופך אותו יפה ופרקטי בו בזמן".

מכשירי הדגל החדשים של סמסונג ו-LG, זכו גם הם בפרסים. כצפוי, Galaxy S7 / edge זכה בתואר סמארטפון המצלמה הטוב ביותר, כך קובעים מרבית המגזינים בשיטתיות, שנה אחר שנה, באשר למכשירי הדגל בסדרת גלקסי של סמסונג. בתואר הסמארטפון החדשני ביותר זכה ה-G5 הודות למנגנון הייחודי שמעניק לו יכולות מודולריות, אף על פי שהעסק עדיין לא מתרומם כפי שקיוו וציפו ב-LG.

רשימת התארים המלאה

הסמארטפון המתקדם ביותר HTC 10
הסמארטפון הצרכני הטוב ביותר Huawei P9
הסמארטפון החדשני ביותר LG G5
סמארטפון המצלמה הטוב ביותר Samsung Galaxy S7 / edge
הסמארטפון הזול הטוב ביותר Coolpad Torino
משקפי המציאות המדומה הטובים ביותר HTC Vive
הרמקול הנייד הטוב ביותר JBL Charge 3
האוזניות הטובות ביותר JBL Reflect Mini BT
המוצר הלביש הטוב ביותר Garmin fenix 3 HR
השוואת מפרטים