חדשות משמחות למעריצי DC: הארלי קווין ודדשוט יצטרפו ל-Injustice 2

חברת האחים וורנר (Warner Bros) פרסמה טריילר חדש ל-Injustice 2, משחק המכות שלה המבוסס על גיבורי ונבלי עולמות הקומיקס של DC. הטריילר מציג את כניסתן של שתי דמויות חדשות למשחק – הארלי קווין (Harley Quinn) ודדשוט (Deadshot).

הדמויות יצטרפו לרשימה מכובדת של דמויות קיימות, הכוללת כבר את באטמן (Batman), סופרמן (Superman), סופרגירל (Supergirl), אקוואמן (Aquaman), אטרושס (Atrocious) וגורילה גרוד (Gorilla Grodd), כמו גם וונדר וומן (Wonder Wamn) והחיפושית הכחולה (Blue Beetle), שהוכרזו בכנס קומיק-קון על ידי Netherrealm, המפתחת את המשחק.

הארלי קווין במשחק Injustice 2

נראה שיש קשר ישיר בין הצירוף של הארלי ודדשוט למשחק לבין "יחידת המתאבדים" (Suicide Squad), הסרט בו שניהם כיכבו – הארלי כבר הייתה במשחק הקודם, ולא סביר שהיו מוותרים על דמות כה מרכזית ואיקונית למשחק השני, אך רואים לפי צבעי השיער שלה ועוד פרטי לבוש אופציונלים במשחק שהיא עוצבה להידמות להארלי מהסרט, כפי שגולמה על ידי מרגו רובי (Margot Robbie). אנו רואים בטריילר שהארלי, כצפוי ובדומה למשחק הקודם, תשתמש הרבה בגאדג'טים וחפצים "משעשעים" כדי להמם את האויבים שלה ולהלום בהם עד שימותו. הכלבים שלה, באד ולו (Bud and Lou), יככבו גם הם.

לדדשוט זו תהייה ההופעה הראשונה במשחק (שלא להתבלבל עם Deathstroke הצהובף שהופיע במשחק הקודם). דדשוט, בניגוד להארלי קווין המשוגעת והססגונית, הולך להשתמש בארסנל רחב של נשקים חמים, כמו גם במספר נשקי פנים אל פנים. בטריילר אנו רואים אותו מפיץ כדורים לכל עבר בכמויות מסחריות.

המשחק צפוי לצאת בתחילת 2017, וכנראה עד אז יחשפו דמויות נוספות. אפשר לומר בוודאות שהברק (The Flash) יוכרז בשלב מסוים, מכיוון שהוא נראה כבר בטריילר שחשף את המשחק בכנס E3 השנה, וקשה להאמין שמשחק כזה יצא ללא הג'וקר (The Joker). האם יהיה זה ג'וקר שדומה יותר לקומיקס, או ל"יחידת המתאבדים"? את זה אין דרך לחזות, אך כמו שוורנר חיכתה עם ההכרזה של הדמויות עד לאחרי הסרט, כך יתכן שעיצובו של הג'וקר עוד יושפע מהתגובות אליו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות