רשמי: OnePlus X יקבל עדכון לאנדרואיד 6 בשבוע הבא, אנדרואיד 7.0 עוד רחוקה

OnePlus X (צילום: גאדג'טי) OnePlus X (צילום: גאדג’טי)

בהמשך ליצרניות הסמארטפונים הוותיקות לנובו וסוני, שחשפו במהלך היממה האחרונה את מפת הדרכים (החלקית) שלהן בעניין הפצת העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 נוגט (Android 7.0 Nougat), מתפנה לנושא זה גם היצרנית הסינית הקטנטנה וואן-פלוס (OnePlus), שמוסרת בעניין העדכון למערכת ההפעלה החדשה כי היא “עובדת על זה“.

הצצה לאחור

את הדברים מוסרת וואן פלוס במסגרת מפגש שאלות ותשובות שהתרחש באתר Reddit, שם שאל אחד מן המשתמשים את נציג וואן פלוס “מתי אתם מתכננים לשחרר את זה (אנדרואיד נוגט) למכשיר ה-OP3?“. בתגובה לשאלה זו, מסרה וואן פלוס כי אף שהיא לא יכולה לתת מועד מדוייק או מסגרת זמן בהם היא מתכננת להתחיל בהפצת העדכון למערכת ההפעלה, בחברה כבר עובדים על כך. אף שלא ניתן לדעת מתי בדיוק יגיע העדכון למשתמשים התומכים (ככל הנראה בעלי מכשירי ה-OnePlus 3 ו-OnePlus 2), אנו מעריכים כי הדבר לא יקרה לפני תום השנה הקלנדרית הנוכחית.

נוסף על כך, בשאלה אחרת התייחסה דווקא למכשיר ה-OnePlus X, נשאל נציג החברה מתי תגיע אנדרואיד 6 מרשמלו למכשיר הוותיק. בתגובה לכך, מסר לא אחר מאשר קארל פיי, מייסד החברה, כי “Android M תגיע דרך האוויר בשבוע הבא“. שעות ספורות לאחר פרסום דבריו של פיי ב-Reddit החלו משתמשים לדווח כי כבר קיבלו את העדכון מהאוויר.

אף הבשורה המשמחת והעובדה כי וואן פלוס ממשיכה לעדכן את המכשיר אף שהודיעה כי לא תייצר מכשירים חדשים לסדרת ה-X, מאכזב למדי שהדבר מתרחש למעלה משנה לאחר שהחלה מערכת ההפעלה את הפצתה באופן ראשוני ובעת שהגרסה שתחליף אותה כבר החלה להגיע למשתמשים ברחבי העולם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים