הוכרז: Pelephone Gini S4 Pro – מכשיר שוק נמוך המיועד לילדים ובני נוער

סמארטפון GINI S4 Pro

מפעילת הסלולר הישראלית ומי שנכנסה לאחרונה לשוק המובייל הצפוף עם מותג הסמארטפונים הפרטי ג’יני (GINI), חברת פלאפון, השיקה היום (ג’, 13.12), סמארטפון חדש להיצע מכשיריה, הוא ה-Gini S4 Pro. זה, כפי שודאי הסקתם משמו, מגיע כגרסה המשודרגת ל-Gini S4, כאשר עיצובו נותר זהה לחלוטין לקודמו, וגם אותו מכוונת החברה לקהל יעד ברור ומדוייק למדי: ילדים ובני נוער.

בכל הנוגע למפרטו הטכני, כולל ה-Gini S4 Pro אלמנטים רבים הדומים לקודמו, והם: מסך בגודל 5 אינץ’ וברזולוציית 720P HD, מעבד מרובע ליבות בתדר מקסימלי של 1.3GHz על גבי פלטפורמת עיבוד מדגם MediaTek MT6737 עם המאיץ הגרפי ARM Mali-T720 MP2 ורכיב אחסון פנימי בסך 16 גיגה-בייט.

אף על פי כן, נמצא במכשיר מספר שדרוגים: מערך הצילום של ה-Gini S4 Pro מגיע כעת עם מצלמת 8 מגה פיקסל ראשית עם פוקוס אוטומטי וחיישן 5 מגה פיקסל עבור המצלמה המשנית (סלפי), זיכרון ה-RAM שבו מגיע בנפח 2GB, סוללתו זוכה לקיבולת גבוהה יותר בסך 2,300mAh (בניגוד ל-2,000mAh) בקודמו ותמיכתו ברשתות סלולריות מתגברת, שכן כעת תומך הדגם ברשת הדור הרביעי LTE. מערכת ההפעלה שתרוץ על גבי הסמארטפון היא אנדרואיד 6 מרשמלו.

סמארטפון GINI S4 Pro

בדומה לקודמו, מגיע המכשיר החדש עם אחריות “לכל אורך חיי המוצר” ויחד עם שירות בקרת הורים שיאפשר להורים להשגיח על האפליקציות אליהן ניגש ילדם באמצעות נעילה על ידי סיסמה. את ה-Gini S4 Pro מתמחרת פלאפון ב-799 שקלים לתשלום במזומן או בכרטיס אשראי (עד 12 תשלומים), סכום הגבוה ב-100 שקלים בהשוואה לדגם ה-Gini S4 הסטנדרטי. עבור מחיר זה יקבלו הרוכשים בערכת המכשיר כיסוי אחורי ומגן מסך ללא תוספת תשלום.

השוואת מפרטים