ראיין ריינולדס חושף טיזר ראשון לדדפול 2

היום (ש') עלה בעמוד היוטיוב של ראיין ריינולדס (Ryan Reynolds) טיזר לסרט "דדפול 2" (Deadpool 2). הטיזר פורסם לאחר שבמשך יממה גרסאות שונות, שלא הוכרז לפני כן רשמית, שוטטו ברשת, לאחר שצולמו על ידי צופים באולמות קולנוע שהלכו לראות את הסרט "לוגאן – וולברין" (Logan) והופתעו לגלות את הטיזר כמקדים לסרט.

הטיזר נקרא "אף מעשה טוב" (No Good Deed), משחק מילים המתבסס על האמירה "כל מעשה טוב זוכה לעונש" (No good deed goes unpunished). בסרטון רואים את ווייד ווילסון (Wade Wilson) נתקל בשוד מזוין של איש זקן. במקום לעזור לזקן, ווייד רץ לתא הטלפון הקרוב, כשמוזיקת הנושא של סרטי "סופרמן" הישנים מתנגנת ברקע. עד שהוא מסיים להחליף לחליפת דדפול, תוך כדי שהוא נותן לנו הצצה גם לישבן שלו, הזקן נורה למוות.

הטיזר לא מספק פרטים על הסרט – לא תאריך, לא עלילה, לא שם לסרט ולא דמויות מרכזיות מלבד דדפול עצמו. לא מפתיע, בהתחשב בכך שלא לוהק סופית שחקן לדמות קייבל (Cable), שאמור לשחק לצד ריינולדס בסרט. אף על פי כן, הטיזר הפך ויראלי כבר בגרסתו הלא-רשמית, ואנשים צפו ושיתפו בהתלהבות לינקים ליוטיוב ולאתרי וידאו אחרים, לפני שפוקס (Fox) הצליחה לבסוף להוריד את כל הגרסאות הלא רשמיות.

אנחנו מאמינים שנשמע עוד פרטים על הסרט בקרוב, כשנגלה סוף סוף מי הולך לשחק את קייבל, המוטאנט הזועף מהעתיד שנאלץ לעבוד עם דדפול בסדרת הקומיקס שהגדירה את שניהם כדמויות שהם היום.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות