ב-Mass Effect: Andromeda יש למעלה מ-1,200 דמויות מדובבות

המשחק Mass Effect: Andromeda המצופה נמצא מעבר לפינה, וכעת נחשף כי מספר הדמויות המדובבות במשחק גבוה באופן משמעותי מהמשחקים הקודמים בסדרה. למעשה, כמות הדיאלוגים במשחק החדש משתווה לאפשרויות השיחה המדובבות בשני המשחקים הקודמים יחדיו.

מאק וולטרס (Mac Walters), הכותב הראשי במשחק, חשף את הנתונים במהלך כנס PAX East. לדבריו, במשחק יש למעלה מ-1,200 דמויות מדובבות, כמעט כפול מהמשחק הקודם בסדרה: Mass Effect 3, בו היו "רק" 670 דמויות מדובבות. עם זאת, הגידול אינו רק בכמות הדמויות אלא גם באינטרקציות ובדרך בה שיחות חולין של חברי היחידה שלכם יכולות להעביר מידע שימושי.

מייקל גמבל (Michael Gamble), מפיק המשחק, הרחיב: "דאגנו לכך שליחידה [של השחקן] יהיה 'בשר', שהדמויות יהיו מפותחות, שתוכלו לעשות איתם דברים שונים ואז מידע יעלה באופן טבעי מהשיחות הללו," הסביר גמבל. "זה היה פוקוס משמעותי עבורינו". בנוסף, הובהר כי לא מדובר בדמויות גנריות כמו מוכר בחנות, אלא דמויות "ברמה אחת מעל לכך".

Mass Effect הינה סדרת משחקי תפקידים מלאי אקשן, המתרחשים בחלל. המשחקים הפופולאריים צברו קהל מעריצים משמעותי. המשחק הבא בסדרה, Mass Effect: Andromeda, צפוי לצאת ב-21 במרץ והינו בין המשחקים המצופים ביותר של השנה. המשחק יגיע לקונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי. מנויי Origin Access יכולים להתחיל לשחק בגרסת הדגמה בת עשר שעות החל מה-16 במרץ, כלומר בתוך ימים ספורים.

מקורות
GameSpot
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות