-פרסומת-

הודלף: זהו ה-Nubia Z17 Mini שצפוי להיחשף ב-21 במרץ

| יום ראשון, 19 במרץ 2017, 12:51 | סלולר
שלט מותג נוביה

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מוקדם יותר החודש החלה יצרנית הסמארטפונים הסינית נוביה (Nubia) להפיץ ברשת תמונת טיזר שמהווה הודעה רשמית לאירוע הכרזה אותו מתכננת החברה לערוך ב-21 במרץ, יום שלישי הקרוב, ובו תציג סמארטפון חדש בעל מערך צילום כפול. כעת, ימים בודדים לפני האירוע, דולפים לרשת פרטים ראשונים אודות המכשיר אותו מתכננת נוביה לחשוף.

על פי המידע שהגיע לרשת ייקרא הסמארטפון בשם Nubia Z17 Mini, זאת אף שכלל לא ידוע על דגם סטנדרטי בשם Z17 בייצור החברה, אשר אליו יצטרף דגם המיני המדובר. כמו כן, נחשף כי מתחת למכסה המנוע של המכשיר יציע זה את אחת ממערכות השבבים Snapdragon 652 או Snapdragon 653, לצידן נמצא זיכרון RAM בנפח 4 או 6 גיגה-בייט, בהתאמה. עבור יכולות צילום הסלפי שלו תשלב נוביה חיישן ברזולוציית 16 מגה פיקסל.

Nubia Z17 Mini כפי שדלף לרשת

Nubia Z17 Mini כפי שדלף לרשת

נוסף על כך, נמסר בדיווח כי מערך הצילום הכפול שיציע המכשיר בגבו יהיה דומה בתצורתו לזה של ה-Huawei Honor V9. לצד הדברים הללו, תמונה ראשונה של המכשיר דלפה לרשת (מוצגת מעל לפסקה זו), ולפיה ניתן לראות כי ה-Z17 Mini יציע חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע שישולב בכפתור פיזי מוטמע מתחת למסך המכשיר.

מחירו של המכשיר, כך על פי הדיווח, יעמוד על 1,499 יואן סיני (כ-800 שקלים על פי שער ההמרה הנוכחי)  לדגם הכולל את שבב העיבוד Snapdragon 652, בעוד הדגם המתקדם שמציע את מערכת השבבים Snapdragon 653 יוצע לרכישה במחיר של 1,799 יואן סיני, הם שווי ערך לכ-960 שקלים.

מקורות
Gizmo China
חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות