הדלפה: אלו הצבעים והמחירים של ה-Galaxy S8 וה-S8 Plus באירופה ובישראל

סמארטפון Galaxy S8 בצבעים (הדלפה: evleaks) סמארטפון Galaxy S8 בצבעים (הדלפה: evleaks)

עשרה ימים עומדים בינינו ובין ההכרזה על סדרת מכשירי הדגל הבאה של סמסונג, ה-Galaxy S8, ואת זוג המכשירים תחשוף החברה באירוע אותו תערוך בעיר ניו-יורק ב-29 במרץ. לא נותרו עוד פרטים רבים נסתרים אודות דגמי הגלקסי S8 וה-S8 פלוס, אך היום חשף המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks) סדרת תמונות יח”צ חדשה המציגה את שני הדגמים בשלל צבעים, ולצידה פרסם גם את המחירים בהם צפויים שני מכשירי הדגל להימכר באירופה.

בתמונות החדשות ניתן לראות את סדרת ה-Galaxy S8 בשלושה צבעים (משמאל לימין): שחור שמיים, אפור סחלב (גוון ורדרד\סגלגל) וכסף ארקטי. בתמונוות בראש הכתבה תוכלו למצוא את דגמי ה-Galaxy S8 הסטנדרטיים בעלי מסך הצפוי להגיע בגודל 5.8 אינץ’ ובהמשך הכתבה תוכלו למצוא את שלושה הדגמים של ה-Galaxy S8 Plus.

נסייג ונאמר כי בבחינת התמונות מצאנו כי דווקא התמונות אליהן מתייחס בלאס כדגמי ה-S8 Plus מציגות מימדים קטנים יותר בהדלפה, אך מאחר ששני הדגמים לא צפויים להציג שינויים בצד העיצוב פרט לגודלם הפיזי, נסלח לו על כך.

סמארטפון Galaxy S8 Plus בצבעים (הדלפה: evleaks)
סמארטפון Galaxy S8 Plus בצבעים (הדלפה: evleaks)

בתמונות ניתן לראות את כפתור ההפעלה\נעילה מצד ימין, כאשר בצד השמאלי אפשר להבחין בשני כפתורים נפרדים, האחד, גדול יותר מזה הקיים בדגמי ה-Galaxy S7 כיום וישמש לויסות עוצמת השמע תוך שילוב שני כפתורי הווליום יחד, בעוד הכפתור השני עשוי לשמש להפעלה מהירה של המצלמה, ויחליף את אפשרות הלחיצה הכפולה על כפתור הבית, שלא יינכח בדגמי ה-S8. אפשרות נוספת היא כי מדובר בכפתור להפעלת העוזרת הוירטואלית של סמסנונג, Bixby.

מחיר דגמי ה-Galaxy S8

בציוץ נוסף חשף בלאס גם את המחירים של דגמי ה-S8 וה-S8 Plus, זאת כתגובה למגיב מפולין שטען כי מחירי הסמארטפונים עדיין אינם ידועים. לפי הפרטים שחשף בלאס, יעמוד מחירו של דגם ה-Galaxy S8 הסטנדרטי על 799 אירו (כ-3,120 שקלים), בעוד דגם ה-Galaxy S8 Plus יתומחר ב-899 אירו (כ-3,500 שקלים).

מקורות אתר גאדג’טי מוסרים לנו כי כאשר יגיעו זוג הדגמים לישראל, אלו יהיו מחיריהם:

  • מחיר דגם הגלקסי אס 8 יעמוד על 3,799 שקלים.
  • מחיר דגם הגלקסי אס 8 פלוס יעמוד על 4,199 שקלים.

*המחירים עשויים להשתנות עד שיגיע מועד ההשקה שלהם בארץ.

עמדת ה-DeX, הצפויה להגיע לצד מכשירי סדרת הגלקסי S8 ולספק להם אפשרות לעבודה כמחשב PC, בדומה לפונקציית ה-Continuum של ווינדוס 10 מבית מיקרוסופט, תגיע במחיר של 150 אירו (כ-590 שקלים), כאשר משקפי המציאות המדומה Gear VR בגרסה חדשה שתתמוך ב-Galaxy S8 ובדגם הפלוס יתומחרו ב-129 אירו (כ-500 שקלים) ומצלמת ה-Gear 360 תתומחר ב-229 אירו (כ-900 שקלים).

עדכון (19:15) – הוספנו מחירים של שני הדגמים כפי שאלו צפויים להופיע בישראל.

השוואת מפרטים