חברת BioWare מגיבה על סקנדל האנימציות: "תקיפות אישיות לא יתקבלו"

רגע לפני הגעתו של אחד המשחקים המצופים של השנה, Mass Effect: Andromeda, עשתה הרשת מטעמים מהאנימציות המשונות שנצפו במשחק טרם ההשקה הרשמית. הנפשות פנים שאינן מתאימות לסצנות במשחק, באגים משונים בתנועת הדמויות ומצבים מגוחכים רבים תועדו על ידי שחקנים ומבקרים, שלא חסכו את דעתם על מצבו של המשחק טרם ההשקה.

הגולשים התאכזבו גם לגלות כי תיקון האנימציה במשחק אינה בראש סדר העדיפויות של BioWare. למעשה, גרסת ההדגמה שניתן היה לשחק בה, כבר כללה את התיקונים שיופצו עם השקת המשחק (טלאי "היום הראשון" להשקה) והתוכניות לתיקונים הבאים יתמקדו קודם כל בתהליך יצירת הדמויות.

בקרב קהילת הגיימרים הופצה שמועה אודות תהליך הפיתוח, לפיה BioWare העסיקה אשה חסרת ניסיון לתפקיד מוביל בהנפשת הדמויות. לפי שמועה זו, החברה שכרה את שירותיה של אמנית קוספליי (תחפושות מקצועיות) בשם אלי רוז-מארי לאוסט (Allie Rose-Marie Leost), ללא כל ניסיון בפיתוח משחקים, והציבה אותה בתפקיד הנפשת פנים עבור המשחק. כתוצאה, כך גורסת השמועה, אנימציות הפנים ב-Mass Effect: Andromeda הינן באיכות ירודה. עם הפצת השמועה, הפכה אלי למטרה להטרדות והאשמות על רקע המשחק.

בעוד שנראה כי אלי אכן הועסקה בשלב זה או אחר ב-BioWare, החברה מכחישה כי היה לה תפקיד מרכזי בפיתוח של Mass Effect: Andromeda. בין היתר, החברה מדגישה כי היא פתוחה לביקורת מצד הקהל, אך התקפות אישיות על עובדי החברה לא יתקבלו בשום אופן. בציוץ שהפיצה BioWare כתבה:

"לאחרונה עובדת-לשעבר של EA זוהתה בשגגה כחברה מרכזית בצוות הפיתוח של המשחק Mass Effect: Andromeda. אלו דיווחים כוזבים. אנו מכבדים את דעתם של השחקנים והקהילה, ומקבלים בברכה ביקורת על משחקינו. אך תקיפה של אנשים פרטיים, ללא קשר למעורבותם בפרוייקט, אף פעם אינה מקובלת."

Mass Effect Andromeda הוא ההמשך המצופה של סדרת משחקי התפקידים Mass Effect, המתרחשים בחלל. המשחק מפותח על ידי חברת BioWare ומופץ על ידי Electronic Arts. המשחק צפוי לצאת ב-23 במרץ למחשב האישי, Xbox One ו-PlayStation 4 (ההשקה בארצות הברית: ב-21 לחודש).

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות