גאדג'טי מסקר: LG G6 – יותר מסך

שנה עברה מאז הציגה LG Electronics את שינוי הכיוון שלה שהתמקד בסמארטפון המודולרי וכבר כעת ביצעה החברה סיבוב של 180 מעלות, חזרה לשולחן השרטוטים, נפטרה ממנגנון המודולים המתחלפים והציגה את ה-LG G6. מכשיר הדגל החדש מיישר קו עם רבות ממתחרותיה של LG, השמות דגש גדול על צד העיצוב ומציגות מכשירים המשלבים זו פעם נוספת את הזכוכית כחומר גלם מוביל בסמארטפונים.

LG G6 הושק בישראל במחיר של 3,400 שקלים ועימו מציעה הנציגות המקומית אחריות מורחבת, הכוללת החלפת מסך במקרה של שבר (במידה שרכשתם את המכשיר עד סוף חודש אפריל). קיבלנו את ה-LG G6 לסקירה בצבע הפלטיניום (כסוף) עם נפח אחסון של 32 גיגה-בייט ואפשרות הרחבה, ויצאנו לבדוק האם ההחלטה של LG לחזור בה ממערך המודולים שהושק בשנה שעברה מתבררת כהצלחה.

מה בקופסה?

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

רוכשי מכשיריה של LG כבר התרגלו לקבל לא מעט יחד עם החבילה של מכשירי הדגל בשנים האחרונות, אך השנה לא תזכו לקבל סוללה נוספת (כי הרי אין אפשרות להחלפת הסוללה) או כרטיס להרחבת הזיכרון במתנה. עם זאת, ניתן למצוא בקופסה את שלל הרכיבים הבסיסיים הדרושים לתפעול המכשיר, ובהם:

  • סמארטפון מדגם LG G6
  • כבל טעינה והעברת נתונים מ-USB Type C ל-USB
  • שנאי כח עם כניסת USB (תומך בטעינה מהירה)
  • סיכה להוצאת מגירת ה-SIM\כרטיס microSD
  • אוזניות In-Ear
  • חוברת הדרכה, מידע והפעלה וכתב אחריות

עיצוב ואיכות בנייה

אחד היתרונות הגדולים המגיעים עם מכשיר ה-LG G6 נעוץ בהגדלת שטח פני המסך על חשבון השוליים המקיפים אותו מכל צידיו. ב-LG הצליחו לשמור על מימדי המכשיר שהיו קיימים בדגם ה-G5 מהשנה שעברה, ובו בזמן הגדילו את תצוגת המסך מ-5.3 אינץ' לכדי 5.7 אינץ'.

הדבר מאפשר להמשיך ולהחזיק את המכשיר בנוחות, זאת במידה וכבר הצלחתם להתרגל למכשירים גדולים יותר. אחיזתו ביד אחת מאפשרת ביצוע פעולות רבות, אם כי עדיין מדובר במכשיר הגדול מידי לשימוש שוטף ביד אחת, וגם אם נכון שאפשר לבצע התאמות לתצוגה לשימוש ביד אחת – אותנו זה פשוט לא מעניין – רוצים את כל התצוגה, כל הזמן, כי ככה זה.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

את המכשיר מציעה החברה בשלושה צבעים – לבן, שחור מבריק ופלטיניום. את האחרון קיבלנו אנחנו לסקירה והמכשיר בהחלט מרשים בצד הויזואלי, אם כי ההשקעה ביופיו הותירה אותי מעט מבולבל. הדגמים בצבעים שחור ולבן מדגישים את זכוכית ה-Gorilla Glass המצפה את גבו, אולם דווקא בדגם הפלטיניום, המקנה תחושה של גב מתכת, מאכזב מעט לראות משהו שנראה כמו מתכת ולא מרגיש כך. מסגרת המכשיר היא הדבר המתכתי היחיד בו הזמין למגע היד, וככזו היא מספקת אחיזה טובה למדי.

גב הזכוכית מגיע, כמו כל מכשיר בעל גב זכוכית, עם מושך טביעות אצבע, אולם מצאנו שבגרסה הכסופה אלו לא נראות נורא ואיום. גם החלקלקות נשמרת למינימום ולא נתקלתי בפעמים רבות בהן החליק המכשיר מהיד בזמן השימוש בו, אף השימוש המוגבר בזכוכית. בחירה מעט תמוהה מצידה של LG הייתה בשילוב שני סוגים שונים של זכוכית המגן Gorilla Glass במכשיר החדש.

בגבו תמצאו את זכוכית ה-Gorilla Glass 5, את אופיה העמיד הדגמנו בסרטון וידאו זמן קצר אחרי שהוכרז בברצלונה, אך בחלקו הקדמי נמצאת זכוכית Gorilla Glass 3. נדגיש שהזכוכית עדיין מספקת הגנה למסך המכשיר, אך אחד השינויים העיקריים עליהם שמה חברת Corning, מפתחת ה-Gorilla Glass, דגש, עם הצגתה של הגרסה החמישית של זכוכית המגן, הינו בנפילות המכשיר. משמע – מסך ה-G6 יהיה עמיד מפגיעה בפני נפילות, אבל פחות ממה שהיינו רוצים שיהיה.

בגב המכשיר תמצאו את כפתור ההפעלה\נעילה, זה משלב גם חיישן ביומטרי לסריקת טביעות האצבע, ומעליו תמצאו את מערך הצילום הכפול. יחד מצטיירים השניים כפרצוף, כאשר כל שחסר הוא פה, שיפתח ויאמר – מי חשב לשלב את השניים בצורה מחרידה כזו – לא סימפטי בכלל ודי הורס את יופיו של גב ה-LG G6. בצידה האחד של מסגרת המכשיר תוכלו למצוא את כפתורי ויסות הווליום, כאשר בצידה השני ממוקמת מגירת כרטיס ה-SIM המוארכת, המשלבת גם את מגירת הרחבת הזיכרון מסוג microSD.

בחלקו העליון של ה-LG G6 תמצאו את חריץ ה-3.5 מ"מ המשמש להזנת אוזניות, כאשר בחלקו התחתון של המכשיר משולב מחבר ה-USB Type C יחד עם רמקול מונו חזק. משקלו של המכשיר עומד על 163 גרם, והוא אינו מרגיש כבד למדי ביד, בעוד מידותיו: 7.9 מ"מ עוביו, 71.9 מ"מ רוחבו ו-148.9 מ"מ גובהו.

מסך ותצוגה

השינוי הגדול ביותר שמגיע עם ה-LG G6 הוא בצד התצוגה שלו. הגדלת המסך לגודל של 5.7 אינץ' מגיעה לצד הגדלת הרזולוציה לכדי +Quad HD בפריסה של 1440×2880 פיקסלים, המייצגת פורמט חדש ומוארך של 18:9. תצוגת המסך עדיין מהמרשימות הקיימות בשוק, אך ההשתקפויות בה, לצערי, עדיין מהוות את הקוץ העיקרי שליווה את מכשיריה של LG מזה זמן מה.

השימוש במסך מוארך נוח למדי – בעת קריאה, מאפשר הפורמט החדש להציג יותר מידע ללא צורך בגלילה, וכאן היתרון הגדול שלו. התחזקות מעמד המובייל הובילה לכך שכמעט בכל אתר כיום ניתן למצוא תכנים (בין אם טקסט, תמונות או וידאו) המשולבים בפיד בלתי נגמר של עדכונים. השימוש במסך המוארך דוחף יותר מאותם עדכונים מול העיניים שלנו ועוזר לזהות את מה שמעניין אותנו מהר יותר, ובלי לעייף את האצבעות מעבר למה שצריך בזמן גלילה.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

ב-LG הלכו רחוק אף יותר עם המסך בדגם ה-G6 ודרך התאמת ממשק המשתמש לפורמט החדש, הצליחה החברה להשמיש אותו ולא רק להראות לנו ש"הנה יש לנו מסך מדהים ללא שוליים". זה מגיע בצד המצלמה וזה מתבטא בהתאמת תצוגת משחקים לצפייה במסך מלא, ללא עיוותים או קטיעות שיגרמו לנו להתלונן שנפסלנו כי לא ראינו את קצה המסך. נוסף על כך, ניתן להגדיר כל אפליקציה באופן ידני דרך תפריטי ההגדרות ולבחור האם תפעל בפורמט התצוגה החדש או בפורמט הרגיל.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מה שמצער בתצוגה החדשה הוא שלא ניתנה התייחסות מספקת לצפיה בסרטונים, לפחות לא עם כניסתו של המכשיר לשוק. יש וגם יהיו עוד סרטונים שיוצגו על גבי המסך כולו כאשר תנגנו אותם, אבל אם נבחר לצפות ביוטיוב, כי זה מה שכולנו עושים, ניאלץ להסתפק בתצוגת 16:9 שתציג על מסך ה-LG G6 שני פסים שחורים שיציקו לנו. וזה מאכזב, פשוט כי רצינו קצת יותר מהמסך הענק הזה.

אני מאמין שככל שיתקדם הזמן, נראה עוד ועוד מפתחים מבצעים התאמות למשחקים ולאפליקציות לתצורת המסכים החדשה, כך שלא ניאלץ לבצע להם התאמה ידנית. בינתיים, אין הרבה סבל שמעורב באותם פסים שחורים, אבל כאמור, היינו רוצים יותר.

תאורת המסך הזמינה במכשיר חזקה במיוחד, אך אין יותר מידי חדש בכך, שכן LG נוהגת לשלב בהירות גבוהה במסכי מכשיריה מזה מספר דורות. אל כיוונון התאורה האוטומטי ניתן להוסיף גם הפעלה של מצב תאורה המקל על עומס העיניים. זה משהו שיותר ויותר יצרניות החלו להוסיף וטוב שכך, שכן כמות הזמן אותו אנו מבלים מול מסך הסמארטפון הולכת וגדלה. את התאורה המיוחדת ניתן להגדיר שתפעל בשעות מסוימות או להפעילה באופן ידני.

חומרה וביצועים

שימו מאחור את האימרות השחוקות על "מעבד משנה שעברה" או "למה לא Snapdragon 835". ה-G6 של LG משלב גרסה וותיקה יותר של פלטפורמת העיבוד מבית קוואלקום, אך אין בכך בכדי להפחית מביצועיו, והדבר נוגע לא רק ליכולת המכשיר לעבוד היטב ובמהירות בממשק המשתמש, אלא גם בביצועי הסוללה. היינו יכולים לקבל קצת יותר, אולי הרבה יותר, אם הייתה משולבת הפלטפורמה החדשה יותר של קוואלקום, אך אין בשילובה של ה-Snapdragon 821 כל פגיעה בכל שימוש במכשיר.

ה-G6 משלב מעבד בעל 4 ליבות Kyro בפיתוח קוואלקום, הפועלות בתדר מירבי של 2.4GHz. לצד המעבד תמצאו זיכרון עבודה של 4GB RAM ואת הביצועים הגרפיים יניע המאיץ הגרפי Adreno 530. לא מדובר בשדרוג משמעותי לעומת הנתונים הטכניים שהוצגו עם דגם ה-G5 בשנה שעברה – הזיכרון באותו נפח והמעבד הגרפי מאותו הדגם, וגם הדחיפה מעלה במהירות השעון של שתי ליבות העיבוד החזקות אינה מרחיקת לכת, אך החבילה השלמה עדיין מספקת מכשיר זריז שעושה את העבודה.

מערכת הפעלה וממשק משתמש

גרסת מערכת ההפעלה המגיעה באופן מובנה עם ה-LG G6 הינה אנדרואיד בגרסה 7.0 נוגט, עליה הלבישה החברה את ממשק המשתמש המותאם LG UX 6.0. הממשק החדש נקי יותר מקודמו והמעבר בין המסך והאפליקציות זריז למדי, כאשר שימוש במקשי הווליום מאפשר פתיחה מהירה (מאוד) של המצלמה ואפליקציית הפתקים במכשיר.

עם הממשק החדש ביצעה LG התאמה טובה מאוד לתצוגת המסך החדשה. שימוש בריבוי משימות יקפיץ שני חלונות בגודל שווה (ובמבנה ריבועי), אותם ניתן למתוח כאוות נפשכם והתאמות לתצוגה החדשה מגיעות גם דרך אפליקציית המצלמה במכשיר, זו מאפשרת הצצה מהירה לתמונות שזה עתה צילמתם מבלי לעבור למסך ביניים אחר, וגם תצוגה צדדית של התמונות האחרונות מהגלריה בעת שימוש במכשיר במצב אנכי.

את מגירת האפליקציות לא תוכלו למצוא על גבי מסך הבית עת תפתחו את המכשיר לראשונה. עושה רושם כי ישנה מגמה ההולכת וגוברת בקרב יצרניות הסמארטפונים בהסתרת מגירת האפליקציות, אך אל דאגה – בשלב זה ניתן להחזירה דרך הגדרות מסכי הבית ב-G6. מטרד נוסף, לטעמי, הוא ההתאמה שביצעה LG לתצורת האייקונים של האפליקציות המופיעות במסכי הבית, להן נוסף רקע אחורי שפוגע בעיצוב האייקונים שעיצבו בעלי האפליקציות. אך גם את זה ניתן להסיר, למי שלא אוהב.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

בוילון ההתראות ביצעה LG ניקיון גם כן, וזה צפוף כעת פחות. את ווסת השליטה בווליום שהופיע לצד ווסת השליטה בתאורת המסך הסירה החברה, אך ניתן להגדירו מחדש, ואת האייקונים לגישה מהירה לביצוע פעולות במכשיר (הפעלת בלוטות', מצב טיסה, מצב תאורה אוטומטי, תאורה המגנה על העיניים ועוד) ניתן לסדר כפי שתרצו.

אל ה-G6 מגיעה גם העוזרת הוירטואלית של גוגל, ה-Google Assistant, זאת כחלק ממהלך של ענקית החיפוש לשילובה במכשירים שונים המגיעים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד. לצערי, ה-Google Assistant עדיין אינה עובדת בשימוש בממשק העברי של המכשיר, אך תוכלו להשתמש בה במעבר לממשק בשפה האנגלית.

העיצוב של ממשק המשתמש LG UX עדיין בוהק בצבעים ומעט מצועצע, אך החברה ביצעה שיפורים משמעותיים, בעיקרם ההתאמה לתצורת המסך החדשה.

מולטימדיה

המסך החדש ב-LG G6 גדול יותר והפוקוס עליו גדל באופן משמעותי אף יותר. הצבעים בו מרשימים, אך אינם דוחפים לעינינו צבעים מלאכותיים יתר על המידה, כאלה שיסתירו את המציאות מעינינו לטובת טריקים ויזואלים שנועדו רק להרשים, ועל כך יש להודות ל-LG. כי בסופו של דבר, המסך הוא העיקר בסמארטפון וחוויית הצפייה בסרטים עיקרה נעוצה במסך. ועם ה-G6 עשתה LG עשתה עבודה נהדרת בצד המסך, גם אם לא כל סרטון ביוטיוב יתנגן בפורמט הרצוי בזמן הקרוב.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אך ישנן מספר בעיות בהתייחס למכשיר החדש כמכשיר מולטימדיה, חלקן נובע מבחירתה של LG להשיק גרסה מתקדמת יותר עבור השוק הקוריאני, כזו שמנקרת את עינינו. מאחר שאנו לא סוקרים את הגרסה הקוריאנית, נזכיר רק בקצרה שלשוק המקומי של LG בקוריאה יגיע מכשיר עם ממיר אנלוגי לדיגיטלי (בדומה לזה ששולב בדגם ה-LG V20), וכאן בישראל הוא אינו זמין.

הבעיה האמיתית בצד האודיו של ה-G6 היא בעיקר בהשוואה לדגם ה-G5 אותו הציגה בשנה שעברה. הרמקול החדש עדיין חזק. הוא חזק יותר מרמקולים רבים של סמארטפונים שיצא לנו לבדוק בעבר, אך הוא מרשים פחות ביכולותיו. הצליל הבוקע ממנו לא נקי כפי שהיה וזה ניכר בזמן האזנה למוסיקה או במשחק, שם נגלה כי חסרים מעט (הרבה) בסים ואנו נשארים עם צליל שטוח, אשר לעתים גם צורם מעט.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

את החוויה ניסיתי לפתור באמצעות האוזניות שסיפקה LG בחבילה, אך אלו לא הצליחו להרשים כלל וכלל. אם הרמקול המובנה ב-LG G6 אוהב לצמצם את הבסים מסיבה לא מובנת, האוזניות מדגישות אותו יתר על המידה. אוזניות איכותיות יותר ישמעו טוב בהרבה, אגב, כך שלא נייחס את האיכות הפחותה של האוזניות המגיעות באריזה יחד עם דגם ה-G6 לאיכות השמע שמסוגל המכשיר להוציא החוצה.

המכשיר מגיע עם אחסון בנפח 32 גיגה-בייט, זו גם הצעת האחסון היחידה הנמכרת בשלב זה בישראל. מתוך כך, תוכלו לעשות שימוש בכ-22.4 גיגה-בייט של אחסון, ואת היתר יתפסו מערכת ההפעלה, ממשק המשתמש ואפליקציות המותקנות על המכשיר היישר מן הקופסה. את היתרון שבהרחבת הזיכרון שומרת LG בדגם ה-G6, כך שתוכלו לשמור את התמונות והסרטונים שתצלמו בכרטיס microSD חיצוני, ודרך כך לחסוך בנפח האחסון המובנה, ולשמור אותו לדברים אחרים (כמו אפליקציות ומשחקים).

חריץ הרחבת זיכרון במכשיר LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

ה-LG G6 אינו מכשיר המולטימדיה שציפיתי לראות, וזה מאוד מאכזב. אם הייתה השקעה גדולה יותר בצד השמע, בדומה לזו שביצעה החברה בצד המסך, היה יכול להיות כאן שיפור משמעותי בחוויה. אבל כפי שציינתי, העיקר הוא המסך, ובצד זה החוויה בהחלט השתפרה משמעותית.

מצלמות

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

עם ה-G6 מציגה LG זו פעם נוספת מערך צילום כפול, המאפשר בחירה בין זווית צילום רחבה וזווית צילום סטנדרטית. זהו יתרון גדול וב-LG מבינים זאת, ועל כן נעשה ניסיון לשפר את צד הצילום בזווית הרחבה במכשיר החדש, זה מהווה מעבר לסתם אטרקציה.

החיישן הראשי, שיאפשר לכם לצלם תמונות בזווית רגילה, מציע 13 מגה-פיקסלים, מייצב אופטי (OIS), פוקוס אוטומטי מהיר (PDAF) ומספק גם מפתח צמצם נדיב של f/1.8, לשיפור הצילום בתנאי תאורה בעיתיים, בעוד החיישן השני, גם הוא ברזולוציית 13 מגה-פיקסל, מציע צילום בזווית רחבה, אך כולל מפתח צמצם של f/2.4 ולא תומך בייצוב אופטי או בפוקוס אוטומטי.

ההבדל בין שני החיישנים משמעותי, שכן יש לקחת בחשבון שצילומים בזווית רחבה יהיו מאתגרים יותר, בעיקר בחשיכה, ובעיקר בשל הזמן הגדול יותר שיידרש לשם ביצוע פוקוס במצבי תאורה נמוכים.

כסאות בחתונה - זווית רחבה מול זווית צרה (צולם עם LG G6, תמונה: רונן מנדזיצקי)

זווית רחבה מול זווית צרה (צולם עם LG G6, תמונה: רונן מנדזיצקי)

ולמרות ההבדל, המצלמה של LG ממשיכה להציג תוצאות טובות למדי והבחירה בזווית הרחבה, על מגבלותיה, פוטרת אותנו מהצורך להניע את עצמנו פיזית לשם כיסוי שטח נצפה גדול יותר דרך עדשת המצלמה. את אפקט עין הדג הבלתי נמנע, עדיין נזכה לראות בתמונות שיצולמו בזווית רחבה עם ה-LG G6, אך זה עודן מעט בדגם החדש.

צילום הוידאו מספק איכות גבוהה של עד UHD 4K ותוכלו לצלם סרטונים באיכות Full HD 1080p ב-60 פריימים בשנייה, כאשר תמיכה ב-HDR גם היא נוכחת במצב הוידאו. ייצוב וידאו לא יתאפשר בכל מצבי הצילום, וייחסר במיוחד במצב צילום בפורמט התצוגה החדש של המכשיר (18:9) התומך ב-Full HD בלבד, אך יהיה זמין בפורמטי הצילום הסטנדרטיים ב-1080p (ב-30 פריימים בשנייה).

מצלמת הסלפי גם היא מקבלת עדכון לתמיכה בצילום בזווית רחבה, כך שתוכלו להכניס יותר אנשים לתמונה אחת או רקע רחב ידיים מאחוריכם. המצלמה מציעה חיישן 5 מגה-פיקסל בודד עם מפתח צמצם f/2.2 והתמונות שתצלמו דרכה איכותיות ומרשימות דיין, אף שמדובר בירידה בכמות הפיקסלים לעומת דור המכשירים הקודם, שכלל חיישן 8 מגה-פיקסל. אפקט עין הדג מתבטא גם בצילום תמונות הסלפי, כך שאם תדחסו מספר אנשים לתוך התמונה, אלו מהם שיעמדו בשוליים יזכו למתיחת פנים – קחו בחשבון.

סלפי חברי גאדג'טי (צולם עם LG G6, צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

סלפי חברי גאדג'טי (צולם עם LG G6, צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית המצלמה הותאמה במיוחד לתצורת המסך החדשה ותציע מספר אפשרויות לניהול נכון יותר של שטח המסך – זוהי גישה נכונה מאוד מצידה של LG, ונוח למדי לעבוד עם אפליקציית המצלמה המובנית, המציעה גישה מהירה לתפריטים וגם לתצוגה מקדימה של תמונות מהגלריה במספר דרכים.

סוללה

אחד הצדדים החזקים יותר ב-LG G6 היא הסוללה. הקיבולת שלה עומדת על 3,300mAh – שיפור משמעותי בהשוואה לזו שהוצעה בדור הקודם (2,800mAh), אם כי כעת היא אינה ניתנת עוד לשליפה. זאת ניתן לזקוף לזכות השימוש במבנה אחיד, המאפשר גם את עמידותו של המכשיר במים תחת תקן IP68.

הגדלת הקיבולת של הסוללה תוך שמירה על מימדי המכשיר משנה לשנה היא הישג מרשים, אך יותר מכך – פונקציה חשובה עבור השימוש היומיומי במכשיר. הסוללה ב-LG G6 הינה אחת מהמרשימות שראינו במכשירי דגל ומציעה יום עבודה שלם בקלות, כאשר במרבית הימים עם המכשיר סיימתי את היום עם כ-20 עד 30 אחוזים שנותרו בסוללה ותחת שימושים כבדים הצליח המכשיר למשוך עד סוף היום גם כן.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

לכך מצטרפת הטעינה המהירה של סוללת המכשיר, זו סיפקה 80% מקיבולת הסוללה בזמן טעינה ממוצע של שעה, וטעינה מלאה (מסוללה ריקה) תוך זמן ממוצע של כשעה וארבעים דקות.

סיכום

ה-G6 החזיר את LG לתחרות אותה הייתה תחושה כי עזבה בשנה שעברה. עם אחד מהמסכים המרשימים הקיימים כיום בשוק ועיצוב מרשים ונאה במיוחד, מצליחה החברה לנקר עיניים. ממשק המשתמש המשיך להשתפר וניכרת תשומת הלב לפרטים הקטנים בו, בעיקר בהתייחס בהתאמתו לתצוגה בפורמט החדש. והסוללה, מצידה, מספקת שעות שימוש ארוכות, גם בעבודה מאומצת עם המכשיר.

מכשיר הדגל החדש מציע את אחת מהמצלמות המרשימות הקיימות כיום בשוק, אך היא אינה בולטת במיוחד ביכולתיה. יתרונה הברור של מצלמת ה-LG G6 הינו בצילום בזווית רחבה, אך גם שם עדיין ישנו מקום לשיפור. המעבד אמנם אינו העדכני בשוק כיום, אך לצד יתר רכיבי החומרה יותר ממספק את הסחורה ותומך בממשק ומערכת ההפעלה החדשים, במסך עתיר הפיקסלים ובכל משחק עשיר בגרפיקה שתמצאו.

האריזה ותכולתה
9
עיצוב ואיכות בניה
10
חומרה וביצועים
9
מסך ותצוגה
9
מערכת הפעלה
9
מולטימדיה
8
סוללה
9
מצלמה
9
סיכום
9
LG חוזרת למשחק
מה אהבנו
מסך ענק
עיצוב מרשים
חיי סוללה ארוכים
ביצועים טובים
מה לא
חווית שמע
ללא פוקוס אוטומטי בצילום זווית רחבה
עיצוב ממשק
מחירים
יבואן רשמי: 3,400 שקלים
שוק פתוח: 3,200 שקלים
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות