טריילר ראשון למלחמת הכוכבים 8: אחרוני הג’דיי

במהלך כנס “חגיגת מלחמת הכוכבים” המתקיים בימים אלה באורלנדו, פלורידה, נערך פאנל שהוקדש לסרט הבא בסאגת משפחת סקייווקר, שמיני במספר, “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” (Star Wars: The Last Jedi). כחלק מהפאנל, הוקרן לראשונה טיזר לסרט.

בטיזר אנו שומעים את מארק האמיל (Mark Hamill) בתפקיד לוק סקייווקר (Luke Skywalker) מדבר עם דייזי רידלי (Daisy Ridley) המגלמת את ריי (Rey). הוא מאמן אותה לחוש ולהבין יותר טוב את הכוח, ולהתחבר אליו.

ריי גורמת לאבנים לרחף מתוך טריילר למלחמת הכוכבים 8

אנו רואים עוד מהאי אליו ריי הגיעה בתום הסרט האחרון, “הכוח מתעורר” (The Force Awakens), וניתן להסיק שהיא שוהה בו זמן מה עם לוק. בינתיים ניתן לראות גם פין (Finn), אותו משחק ג’ון בויגה (John Boyega), בתוך מתקן רפואי כלשהו, מטופל בעקבות הפציעה החמורה בגבו.

אנו רואים גם קרבות חלל בהם נדמה שכוחות המחתרת בעמדת נחיתות. פו דמרון (Poe Dameron), בגילומו של אוסקר אייזק (Oscar Isaac), חוזה בחלליות מחתרת מתפוצצות. אדם דרייבר (Adam Driver) מופיע גם הוא בתפקיד קיילו רן (Kylo Ren), מוביל צבא של חיילי סער דרך להבות.

ללא קונטקסט, אי אפשר בשלב הזה להרכיב סיפור ברור מהטיזר החדש, ברור רק ש”הג’דיי האחרון” יהיה, כצפוי, רווי באקשן, וכסרט שמיועד להיות החלק ה”אפל” יותר של הטרילוגיה החדשה, כנראה לא ייטיב עם ה”טובים”. בסוף הטיזר לוק סקייווקר אומר את מה שכבר חשדנו שבליבו – שמסדר הג’דיי לא צריך להתקיים יותר. השאלה היא, האם הוא באמת מאמן את ריי, ואם כן, אז לאיזו מטרה?

“מלחמת הכוכבים פרק 8: אחרוני הג’דיי” צפוי לעלות למסכים ב-14 בדצמבר בבתי הקולנוע בישראל.

השוואת מפרטים