שלט Huawei

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

משחקי כסאות בוואווי ישראל: המנכ"ל קובי כליף מפנה מקומו לרמי חזן מאלקטרה

ימים בודדים לאחר שהשיקה וואווי בישראל את סדרת מכשירי הדגל החדשה, Huawei P10, מודיעה חברת אלקטרה מוצרי צריכה על מינויו של רמי חזן לניהול פעילות חטיבת התקשורת בחברה. חזן יהיה זה שיוביל את תהליך המיזוג של מותג וואווי לתוך חטיבת התקשורת של החברה וינהל לצד זאת גם את פעילות חטיבת סוני מובייל בישראל.

חזן (53), שייכנס לתפקידו כבר בתחילת השבוע הבא, שימש בעבר כסמנכ"ל השיווק של בזק, אם כי לתקופה קצרה בת כשנה בלבד, ולפני כן היה סמנכ"ל חטיבת הלקוחות בבזק בינלאומי. תפקידים ניהוליים נוספים החזיק בעבר חזן בחטיבות פולקסווגן ופיאט בקבוצת צ'מפיון מוטורס. אל החטיבה שיוביל חזן יצטרפו עובדי אלפא טלקום שגוייסו מחדש לעבודה תחת חברת אלקטרה מוצרי צריכה ומיקי ביטון, שהוביל עד כה את חטיבת סוני מובייל וישמש מעתה כמשנה למנכ"ל.

קובי כליף (45), שהוביל את ניהול מותג וואווי בישראל בשנתיים האחרונות כמנכ"ל קבוצת אלפא טלקום, לא ימשיך בתפקיד חדש תחת חטיבת התקשורת באלקטרה צריכה. זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה צריכה, מסר: "אנו מודים לקובי כליף על תרומתו הרבה בהחדרה ובמיתוג המוצלח של וואווי בישראל ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך".

בתמונה: קובי כליף, מנכ"ל אלפא טלקום בהשקת Huawei P8 (צילום: גאדג'טי)

בתמונה: קובי כליף, מנכ"ל אלפא טלקום בהשקת Huawei P8 (צילום: גאדג'טי)

אלקטרה מוצרי צריכה הודיעה לראשונה כי תהפוך למפיצת מוצרי מותג וואווי בישראל בנובמבר 2016, אז חשפה החברה כי רכשה 70% מהבעלות והשליטה בחברת אלפא טלקום בתמורה ל-3.18 מיליון שקלים.

לא רק וואווי

החטיבה החדשה באלקטרה צריכה תתמקד בהרחבת היקף הפעילות של מותג וואווי בישראל, אך בחברה מתכננים גם דחיפה חזקה יותר של מותג סוני מובייל. המותג של סוני נמצא בבעלות מלאה של אלקטרה צריכה מאז רכשה החברה את שארית מניות השליטה בברס אלקטרה, הנציגה הקודמת של סוני מובייל בישראל, ביוני 2015.

מוקדם יותר החודש הודיעה אלקטרה צריכה, המפיצה את מוצרי Sony Mobile בישראל, כי קיבלה אישור מהנהלת התאגיד היפני להפחתה בת עשרות אחוזים במחירי הטלפונים המשווקים בארץ ועבור המכשירים שיגיעו ארצה בעתיד.

החברה כבר הודיעה על הפחתת המחירים המומלצים לצרכן על מספר דגמים, בהם ה-Xperia XA, שמחירו כעת זול ב-300 שקלים ועומד על 1,249 שקלים, ה-Xperia X, שמחירו כעת 1,899 שקלים (במקום 2,090 שקלים) וה-Xperia XZ, שמחירו הוזל ב-500 שקלים ועומד כיום על 2,749 שקלים. לצד הנחות אלו, ישנו גם ביטול מס הקניה על מכשירים סלולריים, הצפוי להציג הפחתה נוספת במחירים הסופיים של מוצרי סוני מובייל בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות