דיווח: LG עובדת על גרסה מוקטנת למכשיר הדגל בשם LG G6 Mini עם מסך 5.4 אינץ’

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

יצרנית הסמארטפונים וענקית הטכנולוגייה הדרום קוריאנית, LG אלקטרוניקס, עובדת בימים אלו על וריאציה חדשה למכשיר הדגל G6 שעשויה להיקרא בשם LG G6 Mini, כך לטענתו של דיווח המגיע מאתר TechnoBuffalo ומציין כי שם את ידיו על מסמכים פנימיים של החברה.

לדברי האתר, במסמכים הפנימיים, שרגישותם גבוהה ביותר ולכן אלו לא צורפו לדיווח, הגרסה המוקטנת למכשיר הדגל של LG תגיע עם מסך מעט יותר קטן בגודל של 5.4 אינץ’ (בהשוואה ל-5.7 אינץ’ ב-G6), תוך שזו תשמור על יחס גובה-רוחב של 18:9. צג המכשיר צפוי גם הוא להיות בעל שוליים מצומצמים למדי, ואלו יביאו ליחס מסך-גודל מכשיר שעומד על כ-80 אחוזים.

LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
LG G6 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

בשלב הנוכחי לא נמסרו פרטים נוספים אודות מפרט המכשיר ויכולותיו, אם כי ניתן להעריך שה-LG G6 Mini, אם כך יקרא, יציע מפרט טכני דומה אם לא זהה למפרטו של ה-G6. בין יכולותיו סביר כי נמצא את מערך הצילום הכפול בגבו, צג ברזולוציית +Quad HD ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל.

במקרה שהדיווח יתברר כנכון ו-LG אכן עובדת על וריאציה מוקטנת למכשיר הדגל, לא יהיה צעד זה מפתיע. בשנה שעברה הכריזה הענקית הדרום קוריאנית על גרסה משונמכת לספינת הדגל שלה שנקראה בשם LG G5 SE, והציעה למשתמשיה מפרט צנוע יותר תחת אותה מעטפת של מכשיר הדגל G5. הפעם, ומכיוון שגודלו של ה-G6 אינו בהכרח פונה לכלל המשתמשים, ייתכן כי החברה תציע לקהל לקוחותיה את האפשרות לשים ידיהם על מכשיר בעל יכולות זהות בשילוב מסך ומימדים מעט יותר קטנים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים