מנכ”ל OnePlus משחרר טיזר לקראת ההכרזה על ה-OnePlus 5

תמונת הטיזר שפורסמה על ידי מנכ"ל וואן פלוס, פיט לאו (מקור: Weibo) תמונת הטיזר שפורסמה על ידי מנכ”ל וואן פלוס, פיט לאו (מקור: Weibo)

בחודשים האחרונים צצים ברשת מפעם לפעם דיווחים המתייחסים ליכולותיו השונות של סמארטפון הדגל הבא לבית מותג המובייל הסיני OnePlus, שצפוי לדגל על הספרה 4 ולהיקרא בשם OnePlus 5. לדיווחים אלו מצטרף כעת מנכ”ל היצרנית, פיט לאו, שמוסיף שמן למדורה ומשחרר תמונת טיזר ראשונה דרך חשבון ה-Weibo הרשמי שלו המהווה אישור לכך שהכרזת מכשיר הדגל קרובה מתמיד.

הצצה לאחור

בתמונת הטיזר המופיעה בראש הכתבה נראה איור ובו מספר דמויות העובדות על ייצור סמארטפון חדש, כאשר לטיזר זה מצרף לאו את התיוג NeverSettle – הסלוגן הניצחי של היצרנית הקטנטנה. אף על פי שמנכ”ל החברה לא מוסר מפורשות מתי יתקיים מועד הכרזת המכשיר ולא חושף על איזה סמארטפון מדובר, ניתן להעריך כי מדובר בספינת הדגל הבאה של היצרנית, שכן זו הודיעה בעבר כי תתמקד בייצורם של מכשירי דגל בלבד ללא סדרות סמאטרפונים נוספים. על פי הערכות, הכרזת ה-OnePlus 5 תתרחש במהלך השבועות הקרובים, סביר להניח שעד לאמצע חודש יוני, בדומה למקבילו מהשנה שעברה, וואן-פלוס 3.

על פי ידיעות קודמות בנושא, מפרטו הטכני של ה-OnePlus 5 יכיל מערכת על שבב מדגם Snapdragon 835 בעלת 8 ליבות Kryo 280 ומאיץ גרפי מדגם Adreno 540, רכיב אחסון בנפח מקסימלי של 256 גיגה-בייט, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 6 או 8 גיגה-בייט, סוללה בקיבולת 4,000mAh, מצלמת סלפי ברזולוציית 16 מגה פיקסל ומערך צילום ראשי כפול הכולל 2 חיישני צילום נפרדים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים