טריילר לשומר הראש של המתנקש, קומדיית פעולה עם ראיין ריינולדס וסמואל ל. ג’קסון

ראייו ריינולדס וסמואל ל. ג’קסון מתוך The Hitman’s Bodyguard

חברת Lionsgate שחררה טריילר ל”שומר הראש של המתנקש” (The Hitman’s Bodyguard), קומדיית פעולה שצפויה לצאת הקיץ בכיכובם של ראיין ריינולדס (Ryan Reynolds) וסמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson).

ריינולדס משחק את מייקל ברייס (Michael Bryce), שומר הראש הטוב בעולם. שרותיו מגויסים כדי להגן על חייו של דריוס קינקייד (Darius Kincaid), דמותו של ג’קסון, מתנקש שמתכנן להעיד בבית המשפט הבינלאומי נגד ולידסלב דוכוביץ’ (Vladislav Dukhovich), רודן מזרח-אירופאי אכזר אותו משחק גארי אולדמן (Gary Oldman).

על ברייס מוטלת המשימה להביא את קינקייד בבטחה מאנגליה לבית המשפט הבינלאומי בהאג, אך מסתבר שלשומר הראש ולמתנקש יש עבר משותף לא נעים בכלל, ובשביל להשאר בחיים הם צריכים להתגבר לא רק על אנשיו של דוכוביץ’, אלא גם על הדחף העז להרוג אחד את השני.

לצדם של ג’קסון, ריינולדס ואולדמן בסרט יופיעו סלמה הייק (Salma Hayek) בתפקיד אשתו של קינקייד, אלודי יאנג (Elodie Yung) מהעונה השנייה של הסדרה “דרדוויל” בתפקיד סוכנת אינטרפול, ריצ’רד אי גראנט (Richard E. Grunt) מ”לוגאן – וולברין” ועוד.

“שומר הראש של המתנקש” מבויים על ידי פטריק יוז (Patrick Hughes), במאי “בלתי נשכחים 3” (The Expendables 3). הסרט צפוי לעלות למסך ב-18 באוגוסט בארצות הברית.

השוואת מפרטים