שלט נוקיה

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הסמארטפונים החדשים מבית נוקיה ינחתו על מדפי החנויות ברחבי העולם בחודש הבא

| יום רביעי, 31 במאי 2017, 09:20 | סלולר

הפצתם הגלובלית של כלל מכשירי הסמארטפון החדשים למותג נוקיה המיתולוגי, שמיוצרים כחלק משיתוף פעולה בין יצרנית מובייל צעירה בשם HMD Global לבין ענקית הסלולר בדימוס נוקיה, תחל לפני סוף הרבעון הנוכחי (חודש יוני הקרוב). כך מודיעה היצרנית דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלה לעסקי הסמארטפונים, Nokia Mobile.

הודעתה הרשמית של נוקיה מגיעה כתגובה לאחד מעוקביה בטוויטר, ששאל האם מכשירי היצרנית יושקו בהודו במהלך חודש יוני. בתגובה לכך ציינה החברה כי במשרדיה "מתכננים לשחרר את הסמארטפונים שלנו בתפוצה גלובלית לפני סוף הרבעון השני של 2017 (חודש יוני). המתן לעדכונים". מוקדם יותר השנה, במהלך חודש מרץ האחרון, מסרו HMD Global ונוקיה הצהרה משותפת בנושא זה כאשר הודיעו כי בכוונתן להשיק את מכשירי הסמארטפון נוקיה 3, נוקיה 5 ונוקיה 6 ב-120 שווקים שונים ברחבי העולם עוד השנה.

Nokia 5 ו-Nokia 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Nokia 5 ו-Nokia 3 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אם חשקה נפשכם באחד מהסמארטפונים החדשים של נוקיה, נעדכן כי בשלב זה טרם ידוע האם החברה תשיק את מכשיריה בשוק הישראלי באחד מגלי ההשקה הראשוניים מחוץ לסין. יבואנית מוצרי נוקיה בישראל, יורוקום תקשורת סלולרית, לא פרסמה הודעה רשמית בנושא זה, אך אנו בהחלט מקווים כי נזכה לשמוע על כוונתה להביא לשוק המקומי את דגמי Nokia 3, Nokia 5 ו-Nokia 6. אם וכאשר תבחר יורוקום לבצע זאת, נעדכן בהתאם.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות