אסוס מכריזה על זוג מסכי גיימינג שישאירו אתכם עם פה פעור

מסך גיימינג ROG Swift PG35VQ (תמונה: ASUS) מסך גיימינג ROG Swift PG35VQ (תמונה: ASUS)

יצרנית המחשבים הטייוואנית ממשיכה לככב ב-Computex, המגרש הביתי שלה, ומכריזה על מסכי ה-PG35VQ וה-PG27UQ – זוג מסכי גיימינג מתקדמים עם שלל יכולות מפתות.

המסך הקטן יותר, ROG Swift PG27UQ, כפי ששמו מרמז, מציע פאנל בגודל 27 אינץ’. למסך רזולוציית Ultra HD גבוהה במיוחד, אך היא לא מונעת ממנו להטמיע עוד סט שלם של יכולות מופלאות – המסך תומך בקצב רענון גבוה במיוחד של 144 הרץ, יחד עם טכנולוגיית G-Sync המבטיחה חווית משחק חלקה גם בסצנות קשות לרנדור (ויהיו כאלו, ברזולוציית Ultra HD).

הדובדבן שבקצפת היא תמיכה בטווח דינמי גבוה (HDR), המרחיבה את טווח הצבעים והבהירויות אותו מסוגל להציג המסך (המסך עושה שימוש בטכנולוגיית G-Sync HDR שהוצגה זה עתה). פאנל ה-IPS שבמסך תומך באופן מלא בתקן הצבעים DCI-P3 המתקדם במיוחד, והוא עושה זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיית ה-Quantum Dot המתקדמת שהוצגה לראשונה במסכי טלוויזיה.

האח הגדול יותר, ROG Swift PG35VQ מציע פאנל בגודל 35 אינץ’, ברזולוציית Wide Quad HD (לגובה 1,440 פיקסלים, ולרוחב 3,440). מדובר ברזולוציה נמוכה מה-Ultra HD של האח הקטן, אך כיוון שמדובר בפאנל קמור עם יחס מסך קולנועי של 21:9, המסך עוטף את המשתמש במשחק ומציע חוויה מרהיבה לא פחות.

מסך גיימינג ROG Swift PG35VQ (תמונה: ASUS)
מסך גיימינג ROG Swift PG35VQ (תמונה: ASUS)

גם כאן, תקבלו תמיכה ב-G-Sync וב-HDR, אך קצב הרענון גבוה עוד יותר – המסך מסוגל להציג עד 200 פריימים בכל שנייה, כמות בלתי נתפסת, המתעלה על יכולותיה המוגבלות של הראייה האנושית. כרטיס המסך יעבוד כאן שעות נוספות, ולכן חשובה טכנולוגיית ה-G-Sync למניעת מריחות וקריעות הנובעות מחוסר סינכרון. גם כאן תקבלו מרחב צבעים מרהיב של DCI-P3 ופאנל IPS בטכנולוגיית Quantum Dot. המסך מציע גם תמיכה ב-Aura Sync המסנכרנת את התאורה מאחורי המסך יחד עם צלילי המשחק.

פרטים אודות מחירי המסכים טרם נחשפו, אך הם צפויים להיות גבוהים במיוחד בהתחשב בהיצע היכולות המרשים. כמו כן, גם תאריכי ההשקה ושווקי ההפצה טרם נמסרו לתקשורת.

השוואת מפרטים