שירות הטלוויזיה פרטנר tv יגיע עם תכני נטפליקס במחיר 89 שקלים בחודש

פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

במסיבת עיתונאים אותה ערכה היום (ג’, 27.6) בתל-אביב, השיקה חברת התקשורת פרטנר את שירות הטלוויזיה החדש שלה – פרטנר TV, שהוצג כשירות מהפכני שצפוי לשנות את צורת צריכת הטלויזיה בישראל, ומתחרה ישירות ב-Yes ו-HOT.

החל מהיום ניתן להרשם לשירות פרטנר TV בעלות של 69 שקלים בחודש. המחיר כולל כבר את הממיר והשלט, וטכנאי שיגיע לבית לבצע התקנה. בנוסף, ניתן לשלב במנוי תכני נטפליקס בסך של 89 שקלים. פרטנר מציעה שרותי טריפל של ממיר, אינטרנט 40 מגה וטלפון קווי במחיר 129 שקלים, 149 עם נטפליקס. שירותי דאבל באותו מחיר יגיעו בלי טלפון קווי ועם אינטרנט 100 מגה. בהמשך פרטנר תחשוף גם חבילת קוואד שתכלול מנוי סלולרי. הרשמה מוקדמת ל-5,000 לקוחות ראשונים מתחילה מיד, וההתקנות צפויות להתחיל בסוף יולי.

שרות פרטנר TV כולל 40 ערוצים חיים. זה כולל את כל ערוצי הברודקאסט, לא פחות משבעה ערוצי ילדים, ערוץ GINX בתרגום לעברית לגיימרים, חמישה ערוצי ספורט מובילים הכוללים את ספורט 5, 5+, 5 LIVE, 5 GOLD ו-5HD. בלעדית לפרטנר TV ניתן יהיה לצפות בערוץ בידור של פרטנר שיכלול תכניות בידור מסביב לשעון, ולראשונה בישראל יהיה שיתוף פעולה עם Viceland, ערוץ שכולו תכנים של VICE, אחת מחברות ההפקה המובילות של תכנים דוקומנטריים. ערוץ AMC עם תכניו יכלל גם הוא בחבילה. לצופים דוברי הרוסית מוצע שיתוף פעולה עם “קרטינה טיוי”, המציעה 50 ערוצים ברוסית.

פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

הממיר של פרטנר TV הוא ממיר אנדרואיד עם יכולות 4K. בין תכני ה-4K ישנם תכני ה-4K שנטפליקס מציעה. השלט של הממיר כולל כפתורים ייעודיים לנטפליקס ול-YouTube. כפתור ה-YouTube מעביר לממשק ייעודי של YouTube, בעוד שכפתור הנטפליקס מעביר אותנו ישירות לממשק המקורי של נטפליקס. הממשק אמנם באנגלית, אך התכנים של נטפליקס כולם כוללים כתוביות בעברית.

פרטנר TV כוללת שרות קאטץ’ אפ (Catch Up) מלא שבועיים אחורה – כל התכניות מהשבועיים האחרונים מכל הערוצים זמינות תמיד לצפיה. ניתן גם להקליט תכנים ולשמור אותם באזור אישי. כמו כן, השירות מגיע בשילוב ספריית VOD עם אלפי שעות של סרטים וסדרות, כולל תכנים בעברית. את התכנים ניתן לחפש בעזר השלט, אפליקציית מובייל ועם זיהוי קולי.

פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
פרטנר tv (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ממיר פרטנר TV מתפקד גם כמכשיר אנדרואיד לכל דבר, ומאפשר הורדת אפליקציות מ-Google Play. תכני הוידאו יהיו זמינים בממיר ובאפליקציות ייעודיות למובייל ולטאבלטים, שיאפשרו המשך צפיה מהנקודה האחרונה ו\או מהערוץ בהם עצרנו בצפיה האחרונה.

השוואת מפרטים