לוגו חברת ASUS (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

רשמי: סדרת הדגל Asus ZenFone 4 תוכרז ב-17 באוגוסט

אמש (ג', 1.8) שיתפנו אתכם בהזמנות אותן להפיץ החלה ענקית המחשוב ויצרנית המובייל הטיוואנית, אסוס, בדבר אירוע המיועד להתרחש ב-19 באוגוסט ובמרכזו עשויה הייתה להפוך לרשמית סדרת הדגל הבאה מבית היצרנית, כך לפי הערכות שונות. כעת, נראה כי הערכות אלו אינן נכונות ודווקא שמועה שפורסמה ברשת מוקדם יותר השנה הייתה הנכונה, זאת כאשר אסוס מודיעה ומאשרת באופן רשמי כי סדרת Asus ZenFone 4 תוכרז באירוע הכרזה שיתקיים ב-17 באוגוסט, יום חמישי.

בהודעתה של אסוס לא נמסרו פרטים רבים אודות מועד ההכרזה, זאת מלבד העובדה שבתאריך זה תקיים היצרנית מסיבת עיתונאים ובמרכזה תציג את ZenFone 4. כמו כן, ניתן לראות במרכז ההזמנה תמונה של מכשיר אנונימי מבית החברה בעל 2 מצלמות בגבו. בשלב זה לא ברור האם החברה תחשוף את כל מכשירי הסדרה עליהם שמענו במגוון הזדמנויות, או שמא תחשוף דגם יחיד העונה לשם Asus ZenFone 4.

ההזמנה הרשמית לאירוע ההכרזה על Asus ZenFone 4

ההזמנה הרשמית לאירוע ההכרזה על Asus ZenFone 4

על פי דיווחים קודמים, מכשיר הדגל שיוביל את הסדרה יהיה ה-ZenFone 4 Pro, שיציע למשתמשיו מפרט מן השורה הראשונה הכולל: צג AMOLED בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציית Quad HD, פלטפורמת עיבוד מדגם Snapdragon 835 הכוללת 8 ליבות Kryo 280 בתדר מקסימלי בסך 2.45GHz יחד עם המאיץ הגרפי Adreno 540 וזיכרון 6GB RAM.

נוסף על כך, צפוי הזנפון 4 פרו להציע מערך צילום ראשי כפול בעל שני חיישנים ברזולוציית 21 מגה פיקסל (ייתכן כי זו תהא הרזולוצייה של אחד מן החיישנים בלבד), בעל יכולות לביצוע זום אופטי של עד פי 2 ללא כל פגיעה מהותית באיכות. מלבד דגם זה, אנו עשויים לראות מכשירים נוספים לסדרה אשר על פי דיווחים קודמים יקראו בשמות ZenFone 4 Selfie וכן ZenFone 4S/4V.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות