-פרסומת-

זיהוי הפנים ב-iPhone 8 יעבוד כשהמכשיר מונח על השולחן

| יום שני, 7 באוגוסט 2017, 11:28 | סלולר
אייפון 8 (אילוסטרציה)

אייפון 8 (אילוסטרציה). מקור תמונה: Martin Hajek, טוויטר: deplaatjesmaker@

בזמן שרבים מן הדיווחים בשנה האחרונה העידו על כך שמכשיר הפרימיום iPhone 8 (או אייפון X) מבית ייצורה של אפל ישלב מתחת לפאנל התצוגה קורא טביעות אצבע, הידיעות האחרונות המתפרסמות ברשת כמו גם הערכותיו המעודכנות של אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ’י קאו מעידים כולם כי זהו לא המצב. על פי אלו, אפל לא הצליחה לבצע את הטמעת הקורא הביומטרי כראוי ותסתמך על יכולות זיהוי פנים ביומטריות שעשויות להיקרא בשם Face ID.

כעת, עדויות חדשות המגיעות מקוד הרמקול החכם בייצור החברה, ה-Apple HomePod, מתיימרות לחשוף פרטים נוספים בדבר יכולות זיהוי הפנים באייפון 8. קטעי קוד חדשים המפורסמים במהלך היממה האחרונה מספקים עדות לכך שפיצ’ר זיהוי הפנים הביומטרי, Face ID, יעבוד גם כאשר ה-iPhone 8 יונח על גבי שולחן.

העדויות החדשות מצטרפות לשורת עדויות קודמות ששפכו אור בדבר יכולותיו השונות של ה-iPhone X/8 בשתי הזדמנויות שונות בשבועות האחרונים. לפי אלו, אין כל עדות לקורא טביעות אצבע מסוג Touch ID במכשיר, דבר שמחזק את ההערכות בדבר הסתמכותה של אפל על סורק פנים בלבד. סורק הפנים הביומטרי באייפון 8 צפוי להיות מבוסס על חיישן תלת מימד (3D) שיגיע בייצור חברת LG Innotek.

הידיעה בדבר התמיכה בפיצ’ר זיהוי הפנים של האייפון 8 גם במצב בו המכשיר מונח על גבי השולחן אינה מתפרסמת עתה בפעם הראשונה. דיווח של מגזין בלומברג שפורסם בתחילת חודש יולי האחרון הציג תמונה זהה. המגזין אף ציין כי הזיהוי הביומטרי החדש יהיה מהיר ביותר וזמן פתיחת הנעילה שלו יעמוד על כמה מאות מילי-שניה – זאת גם כאשר האייפון 8 יונח על גבי שולחן או כל משטח אחר.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות