-פרסומת-

טריילר מורט עצבים לסרט אמא! של ארונופסקי

| יום רביעי, 9 באוגוסט 2017, 19:42 | בידור ופנאי

כפי שהובטח, פרמאונט שחררה היום (ג’) טריילר מלא לסרטו החדש של דארן ארונופסקי (Darren Aronofsky), במאי “רקוויאם לחלום” ו”ברבור שחור”. הפעם מדובר בסרט אימה בשם “אמא!” (!Mother). לפני כשבוע פורסם טיזר ראשון לסרט, שרמז על כך שזוג בבית מבודד מתחיל לקבל אורחים שמשבשים את שלוות חייהם. בטריילר המלא נחשפות פיסות רבות מהפאזל.

גיבורת הסרט משוחקת על ידי ג’ניפר לורנס (Jennifer Lawrence). דמותה של לורנס נשואה לגבר אותו משחק חביאר ברדם (Javier Bardem), והם מתגוררים יחדיו באחוזה מבודד משאר הציויליזציה. מדובר באחוזה גדולה מאד, וגיבורת הסרט שיפצה ועיצבה את הבית במו ידיה, כדי שיראה חדש ונעים למתגוררים בו.

לילה אחד, באופן מפתיע, אדם זר לחלוטין המגולם על ידי אד האריס (Ed Harris) מגיע לבית הזוג. למרות הסתיגותה של הגיבורה, הבעל מציע לזר להשאר ללילה. בהמשך מגיעה אשתו של הזר, אותה משחקת מישל פייפר (Michelle Pfeiffer), ולאחר מכן עוד ועוד אורחים לא צפויים מתחילים לבוא לבית הזוג.

גיבורת הסרט מגלה שכל האורחים הלא צפויים הללו הגיעו לבית כדי לפגוש את בעלה, ושמשהו אפל מאד מתחיל להתרחש בבית. מהטריילר עולה ניחוח של כתות ושל טקסים שטניים לזימון שדים, אך כל זה השערות, כיוון שהטריילר לא חושף מה באמת מטרת המבקרים. כפי שאופייני לארונופסקי, הוא מתנדנד על הגבול בין העל-טבעי לפסיכוטי, וסביר שגם במהל הצפיה לא יהיה ברור מה אמיתי ומה מתרחש בתוך ראשה של הגיבורה.

“אמא!” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-15 בספטמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות