אנדרואיד 8.0 אוראו (תמונה: גוגל)

אנדרואיד 8.0 אוראו (תמונה: גוגל)

אלו מכשירי Sony Xperia שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו

יצרנית הסמארטפונים היפנית, סוני מובייל, חשפה במהלך הימים האחרונים את סדרת מכשירי הדגל למחצית השניה של 2017, היא Sony Xperia XZ1. למרבה ההפתעה, צמד מכשירי הסדרה הראשונים, XZ1 ו-XZ1 קומפקט, מגיעים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו ישירות מן הקופסה. וכעת, נראה כי היצרנית מתכוונת למהר עם העדכונים לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה אנדרואיד עבור מכשירים נוספים בייצורה, בעודה חושפת את הרשימה המלאה של מכשירי Sony Xperia שיזכו לקבל את העדכון הנחשק.

ברשימת המכשירים שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו (או: Android 8.0 Oreo), אותה חושפת היצרנית דרך אתר האינטרנט הרשמי של חטיבת המובייל שלה, נמצאים מרבית מהסמארטפונים אותם הציגה החברה החל מ-2016 ועד היום. רשימת הסמארטפונים המלאה כוללת את המכשירים הבאים:

נכון לרגעים אלו לא ברור מתי תחל סוני לשלוח למכשיריה דרך האוויר (OTA) את העדכון למערכת ההפעלה החדשה והמתקדמת ביותר מבית גוגל כיום. בשנה שעברה ציינה סוני כי חלק ממכשיריה יקבלו את העדכון לגרסת אנדרואיד הקודמת, שהייתה החדשה ביותר דאז (אנדרואיד 7.0 נוגט), כחודשיים לאחר השקתה הרשמית. בהתאם לכך, ניתן להעריך כי המצב יהיה דומה גם הפעם – אך עלינו לחכות לדברים רשמיים מצד היצרנית כדי לאשר זאת.

מקורות
Sony Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות