מתוך הסרט "זה" (באדיבות גלובוס מקס)

מתוך הסרט "זה" (באדיבות גלובוס מקס)

הוכרז תאריך היציאה לסרט ההמשך של “זה” ב-2019

הגרסה החדשה של “זה” (It), סרט האימה המבוסס על ספרו של סטיבן קינג, הגיעה לקולנוע בתחילת החודש. מאז, סיפור האייטיז על הילדים שמתמודדים עם מבוגרים מזניחים וליצן רוצח זכה לשבחים, שבר שיאים, וקיבל תאריך יציאה מיוחל לסרט ההמשך, שתוכנן מראש, אך עדיין עמד בסימן שאלה.

“זה” הוא סרט האימה המכניס ביותר בכל הזמנים, עם הכנסות של 266.1 מיליון דולר בארצות הברית, חלק מ-478.1 מיליון דולר ברחבי העולם שהסרט הכניס. “זה” עורר את בתי הקולנוע הרדומים, שהכנסותיהם באוגוסט היו נמוכות מהרגיל.

בעוד שהספר סיפר את סיפור הדמויות גם כילדים וגם כמבוגרים במקביל, הסרט החדש מתמקד בילדים בלבד. סרט ההמשך יספר את סיפורם של המבוגרים, שנפגשים שוב 27 שנים מאוחר יותר, כלומר בימינו אנו במקרה של האדפטציה הזאת.

גארי דוברמן (Gary Dauberman), שכתב את הסרט, כבר חתם עם חברת האחים וורנר (Warner Bros) לכתוב את סרט ההמשך. עוד לא הוכרז שאנדי מושייטי (Andy Muschietti), במאי הסרט, יחזור לביים את ההמשך, אך הצפי הוא שהוא לא יוחלף, וימשיך לסגור את הסיפור בפרקו הקולנועי השני.

הפרק השני של “זה” צפוי לצאת בארצות הברית ב-6 בספטמבר 2019, והוא יסיים את הסיפור על החבורה, שנאבקת ביישות הרשע, אותה הם מכנים פשוט “זה”.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות