-פרסומת-

מכשירי הדגל Galaxy S9 ו-Galaxy S9 Plus יהיו לראשונים עם שבב Snapdragon 845

| יום שלישי, 10 באוקטובר 2017, 19:30 | חומרה, סלולר
בתמונה: קית' קרסין, סגן נשיא בקוואלקום ובן סו, סגן נשיא בסמסונג עם ה-Snapdragon 835 (קרדיט: Qualcomm)

בתמונה: קית' קרסין, סגן נשיא בקוואלקום ובן סו, סגן נשיא בסמסונג עם ה-Snapdragon 835 (קרדיט: Qualcomm)

אף על פי ש-Snapdragon 835 הוכרזה בסוף השנה שעברה, עד שלא השיקה סמסונג את סדרת הדגל Galaxy S8, לא הגיעו לשוק סמארטפונים אחרים הרצים על גבי מערכת שבבים זו. הסיבה לכך, על פי הערכות ודיווחים שפורסמו ברשת בתחילת השנה, היא שמכיוון שחטיבת השבבים של סמסונג, שאחראית על ייצור השבב במפעליה, הגיעה להסכמה עם קוואלקום לשמירת המלאי הראשוני של השבב עבור מכשירי ה-Galaxy S8. כעת, על פי דיווח חדש, נראה כי הענקית הקוריאנית מתכננת לבצע מהלך זהה גם עבור סדרת הדגל שתוכרז בשנה הבאה, Galaxy S9.

על פי המידע החדש בנושא, צמד מכשירי הדגל הבאים בייצור סמסונג, הם כמובן ה-Samsung Galaxy S9  ו-Galaxy S9 Plus, יהיו לצמד הסמארטפונים הראשונים המכילים מתחת למכסה המנוע את מערכת השבבים Snapdragon 845. מערכת שבבים זו צפויה להפוך לרשמית מאוחר יותר השנה, במהלך הרבעון האחרון של 2017.

הצצה לאחור

עוד נמסר בדיווח כי סמסונג תכריז על סדרת גלקסי S9 כחודש מוקדם מן הצפוי, כך שאם נתייחס להכרזה על סדרת S8 – ניתן להניח כי ההכרזה על Galaxy S9 מבית סמסונג תתרחש בסוף חודש פברואר. בהחלט ייתכן כי סמסונג תחליט לקיים את אירוע ההכרזה על צמד מכשירי הדגל הבאים בייצורה במסגרת תערוכת MWC 2018, שתחל בסביבות אותו מועד משוער – בין ה-26 בפברואר ל-1 במרץ.

בהתאם לדברים הללו ואף על פי שסמסונג צפויה לשמור לעצמה את המלאי הראשוני של שבבי ה-Snapdragong 845, אין הדבר אומר שמתחרותיה לא יוכלו להציג את מכשיריהן במועד דומה ולהשיקם מעט מאוחר יותר. כך, תוכל LG להציג את דגם ה-G7 כשבליבו פועמת מערכת השבבים החדשה והמתקדמת ביותר מבית קוואלקום, זאת בניגוד ל-G6 שהגיע מוקדם יותר השנה עם מערכת שבבים מעט יותר ישנה, ה-Snapdragon 821.

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות