מייקל קלי (דאג סטמפר) מאחורי הקלעים של "בית הקלפים" (צילום: David Giesbrecht, באדיבות נטפליקס)

נטפליקס ו-MRC שוקלות סדרת ספין אוף לבית הקלפים
| יום רביעי, 1 בנובמבר 2017, 19:00 | בידור ופנאי

לפני כיממה, הכריזה נטפליקס שהעונה הבאה של “בית הקלפים” (House of Cards), תהייה גם עונתה האחרונה. ההכרזה הגיעה זמן קצר לאחר שנחשף כי קווין ספייסי (Kevin Spacey), כוכב הסדרה, הטריד מינית את שחקן “מסע בין כוכבים: דיסקאברי” (Star Trek: Discovery), אנתוני ראפ (Anthony Rapp), כאשר ראפ היה בן 14 בלבד.

כעת נחשף שנטפליקס ו-MRC, החברה שמפיקה את הסדרה עבור ענקית המדיה, בוחנות כמה אפשרויות שונות לסדרת ספין אוף ל”בית הקלפים”, שנדמה שלא רק תרחיב את העולם של הסדרה, אלא גם תירש את סדרת האם שלה.

רעיון אחד סובב את דאג סטמפר, העוזר האישי של פרנק אנדרווד, גיבור הסדרה. את סטמפר משחק מייקל קלי (Michael Kelly), ודמותו היא אחת מהדמויות המורכבות והבולטות יותר בבית הקלפים. לרעיון זה כבר מוצמד תסריטאי, אריק רות’ (Eric Roth), שהיה למפיק בפועל בארבע העונות הראשונות של “בית הקלפים”. לצד הרעיון הזה יש לפחות שני רעיונות נוספים בשלבי הפקה מוקדמת, אך עדיין לא הוצמדו להם תסריטאים.

בנוסף, נטפליקס ו-MRC הודיעו יחד שנכון לרגע זה, צילומי העונה השישית מוקפאים. לא ניתן צפי להמשך הצילומים, ויתכן שגם העונה השישית, שצילומיה היו בעיצומם, לא תופק בסופו של דבר, ולא תשודר לעולם. התגובה החריפה של נטפליקס ו-MRC היא חלק מגל גועש של תגובות של אולפנים ובתי הפקות בהוליווד, בעקבות סדרה של האשמות בהטרדה ותקיפה מינית כנגד הארווי ויינשטיין (Harvey Weinstein), אחד מהמפיקים הבכירים והוותיקים ביותר בתעשיית הקולנוע האמריקאית.

מקורות
Deadline
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות