-פרסומת-

קוואבנגה! צבי הנינג’ה מגיעים ל-Injustice 2

| יום שני, 13 בנובמבר 2017, 11:30 | משחקים

חברת NetherRealm Studios הכריזה כי צבי הנינג’ה יעשו את דרכם למשחק Injustice 2. עובדה זו נחשפה בעת הכרזת Fighter Pack 3 DLC, כלומר חבילת הלוחמים החדשה המתוכננת למשחק. הצבים המפורסמים יהיה זמינים גם בחבילת ה-Ultimate Edition של Injustice 2.

ההכרזה לוותה בטריילר חדש, במהלכו הגיבור Atom נלחם ב-Enchantress. תוך כדי המאבק, מגיעים צבי הנינג’ה ומצטרפים לקרב. הטריילר מציג כמה זוויות צילום שיהיו מוכרות מיד למעריצי הסדרה המצוירת הישנה, ולמעשה מחקה באופן בולט כמה רגעים מהפתיח הוותיק של הסדרה משנות ה-90.

לא נמסרו פרטים אודות המשחקיות הצפויה עבור דמויות אלה, אולם ייתכן והטריילר המשעשע טומן בחובו גם רמז בנושא זה: כאשר מיכאלנג’לו ממהר לקרב, לאונרדו מדגיש שוב כי הם “נלחמים בצוות”. ייתכן שנראה שיתוף פעולה בין הצבים, למשל במנגנון בו אחד הצבים נמצא על המסך ונלחם, והצבים האחרים יכולים לקפוץ למסך כדי לסייע או לבצע קומבואים מיוחדים. מדובר בהשערה בלבד, בעוד רעיונות אחרים מדברים על מערכת החלפות מיידית (Tag System), או במשחקיות מסורתית יותר ללא התערבות של יותר מצב אחד בקרב.

תאריך ההגעה של הלוחמים המשוריינים עדיין לא ברור, אולם יהיה ניתן לשחק כבר עם Atom, המופיע באוטו הטריילר, החל מה-12 לחודש הבא (דצמבר). הדמויות החדשות מגיעות קרוב מאוד להשקתו של המשחק למחשב האישי, ב-14 לחודש, לאחר שהמשחק יצא כבר ל-Xbox ול-PlayStation, ולפלטפורמות הניידות, בחודש מאי האחרון.

מקורות
GameSpot
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות