-פרסומת-

הדלפה: כך עשויים להיראות קווי העיצוב של סדרת הדגל Galaxy S9

| יום שלישי, 14 בנובמבר 2017, 12:51 | סלולר
Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

במהלך החודשים האחרונים, כאשר ההכרזה וההשקה של מכשיר הפרימיום Galaxy Note 8 כבר מאחורי סמסונג, החלו לצוץ ברשת מגוון נרחב של דיווחים המתייחסים לסדרת מכשירי הדגל הבאה בייצור הענקית הקוריאנית, היא כמובן Galaxy S9. הפעם אנו עם הדלפה חדשה שמגיעה מן הרשת החברתית הסינית Weibo, ומתיימרת לחשוף את קווי העיצוב הראשיים של מכשירי הסדרה המתקדמת.

לפני שנרחיב ראוי להדגיש כי אמינות ההדלפה אינה גבוהה ויש להתייחס לדברים בזהירות רבה, שכן מדובר במקור לא מאומת ולא מוכר. בהדלפה החדשה ניתן לראות שרטוטי CAD ממוחשבים, בהם מוצג לכאורה דגם ה-Galaxy S9. על פי אלו נראה כי קווי העיצוב של המכשיר יהיו דומים למדי לאלו של סדרת Galaxy S8, בייחוד בחלקו הקדמי של המכשיר – שם נמצא צג Infinity Display בעל שוליים דקיקים וקמורים.

שרטוטי CAD עבור ה-Galaxy S9 (הדלפה)

שרטוטי CAD עבור ה-Galaxy S9 (הדלפה)

בגב המכשיר התמונה הופכת להיות מעט יותר מעניינת, ושם ניתן לראות כי קורא טביעות האצבע יבצע מעבר אל מתחת למערך הצילום הראשי, במרכז הגב – זאת בניגוד למיקומו מימין למצלמת ה-S8. נוסף על כך, שינוי מהותי נוסף יתבטא בשילובו של מערך צילום כפול בעל שתי מצלמות ופלאש LED המשולב לצידן. בזמן שגב דגמי ה-S9 וחלקם הקדמי יהיו עשויים זכוכית, מסגרת המכשירים תגיע בייצור מתכת ועליה נמצא מימין את כפתור הנעילה/כיבוי, ומשמאל ישולבו 2 כפתורים לוויסות הווליום כמו גם כפתור ייעודי להפעלת העוזר הוירטואלי ביקסבי (Bixby).

מלבד האמור מעלה לא ניתן להסיק פרטים נוספים מן התמונות המודלפות, ויש להדגיש זו פעם נוספת כי אמינותן עומדת בספק ועלינו להתייחס אליהן בזהירות הנדרשת.

שרטוטי CAD עבור ה-Galaxy S9 (הדלפה)

שרטוטי CAD עבור ה-Galaxy S9 (הדלפה)

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות