-פרסומת-

דיווח: Galaxy S9 יכנס לייצור מסחרי בחודש הבא, לא יציע קורא טביעות אצבע מתחת למסך

| יום חמישי, 9 בנובמבר 2017, 18:00 | סלולר
Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

הדיווחים אודות צמד מכשירי הדגל Samsung Galaxy S9 ו-Galaxy S9 Plus ממשיכים לזרום מרחבי הרשת, והפעם – מגזין The Investor מביא אלינו דיווח חדש שחושף כי ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית, סמסונג, החליטה שלא לשלב את קורא טביעות האצבע מתחת למסך שני מכשירי הדגל הבאים בייצורה. הקורא הביומטרי, כך נמסר, ישולב באופן דומה לדור הנוכחי – בגב המכשירים, אם כי לא ברור האם היצרנית תחליט לשנות את מיקומו על מנת להגביר את נוחות השימוש.

עוד עולה מפרטי הדיווח החדש כי סמסונג מחליטה בימים אלו על מפרטם המלא של מכשירי סדרת Galaxy S9, כאשר ייצורם הראשוני החל בחודש אוקטובר שחלף לו. בכל הנוגע לייצור מסחרי לקראת הכרזתם, נמסר בדיווח כי זה יחל כבר בחודש דצמבר. לשם השוואה, הייצור המסחרי של סדרת גלקסי S8 החל רק בתחילת 2017, זמן קצר לפני ההכרזה.

הצצה לאחור

בהתאם לכך ועם תחילת ייצור סדרת גלקסי S9 כה מוקדם, בהחלט עשויים המכשירים להפוך לרשמיים מוקדם מן הצפוי – זאת בהתאם לדיווחים וידיעות קודמות בנושא. מועד הכרזת המכשירים אינו ידוע בשלב זה, אך זה עשוי לנוע בין חודש ינואר הקרוב – במסגרת אירוע הכרזה עצמאי שתערוך היצרנית, לבין חודש פברואר, בו תתרחש ההכרזה כחלק מן האירועים המקדימים לתערוכת MWC 2018.

ה-Galaxy S9 ו-Galaxy S9 Plus צפויים להגיע למשתמשים עם אותו צג Super AMOLED בגדלים 5.8 ו-6.2 אינץ’ שהציגו קודמם, בשילוב מערך צילום כפול שיוטמע בגבם ומערכת שבבים מסוג Snapdragon 845 או דור שבבי העיבוד למובייל הבא מבית סמסונג לסדרת Exynos. כמו כן, שמועה מהשבועות האחרונים העידה כי צמד המכשירים אף עשויים לשלב מערך צילום כפול נוסף שישולב בחלקם הקדמי, מעל לפאנל התצוגה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות