-פרסומת-

מתוך "ליגת הצדק" (באדיבות גלובוס מקס)

ביקורת סרט: ליגת הצדק – גיבורים חדשים עלו, ותיקים ויתרו מראש
| יום חמישי, 16 בנובמבר 2017, 09:30 | בידור ופנאי

זאת הנקודה אליה התנקזו תקוותיהם של מיליוני מעריצי הקומיקס של DC – גיבורי ליגת הצדק (Justice League) נפגשים סוף סוף על המסך! לא רק באטמן, סופרמן, והופעה קצרה של וונדר וומן, אלא כל (או רוב) החבורה, שישה (או חמישה) גיבורים שנלחמים יחד על המסך! היקום הקולנועי של גיבורי DC צבר הרבה באזז שלילי, ובכל זאת, כולנו עדיין סקרנים ואפילו נרגשים לקראת הסרט החדש.

העלילה

בן אפלק (Ben Affleck) הוא ברוס וויין/באטמן, וכבר 20 שנים שהוא נלחם בפשע בעיר גות’האם. לאחרונה הוא הגיע למסקנה שגויה – סופרמן, אותו משחק הנרי קאביל (Henry Cavill), הוא האויב הכי גדול של האנושות. הוא הבין שהוא טעה רק כאשר סופרמן נהרג בקרב עם מפלצת מוטאנטית בשם דומסדיי, בסרט באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק.

עם מותו של סופרמן, מת משהו מהאנושות, מהתקווה של בני האדם הרגילים, אך זה לא כל מה שקרה – יצורים מעופפים מסתוריים מתחילים לצוץ ברחבי העולם, סיירים של כוח חייזרי נורא שעומד לפלוש לכוכב שלנו. בראש הצבא עומד הגנרל והלוחם בן האלמוות סטפנוולף, אותו משחק קיארן היינדס (Ciaran Hinds) מ”רומא” ו”משחקי הכס”.

יחד עם וונדר וומן, אותה שוב משחקת גל גדות, ברוס וויין מנסה לגייס שלושה אנשים עם כוחות על, עליהם הוא למד לאחרונה – ארתור קרי/אקווהמן, אותו משחק ג’ייסון מומואה (Jason Momoa) מ”משחקי הכס”, ברי אלן/פלאש, אותו מגלם עזרא מילר (Ezra Miller) מ”כמה טוב להיות פרח קיר” ו”חייבים לדבר על קווין”, וויקטור סטון/סייבורג, נער שרוב גופו הוחלף במרכיבים מכאניים מטכנולוגיה חייזרית, ומשחק אותו ריי פישר (Ray Fisher), שחקן תיאטרון צעיר שזו הופעתו הקולנועית הראשונה.

יחד הקבוצה המפוקפקת הזאת מנסה להבין איך אפשר לעצור את סטפנוולף מלשנות את פני כדור הארץ ולהפוך אותו לכוכב זר ועוין, למרות שהנבל מהחלל נמצא תמיד כצעד וחצי לפניהם.

הכירו את הגיבורים החדשים

אחד הדברים המסקרנים ביותר לגבי “ליגת הצדק” הוא הגיבורים החדשים – ידענו שהם באים, חלקינו הכיר אותם טוב מהקומיקסים, וחלקינו לא ידע עליהם כלום. כולנו רצינו לראות איך הם ישתלבו בסרט, והתשובה היא שהם השתלבו מצוין.

ג’ייסון מומואה הוא אקווהמן נפלא, עם הסתייגות. זו דמות שנוטים ללעוג לה לעתים קרובות, מכל מיני סיבות. אכן, משהו בגיבור על ש”משוחח עם דגים” והכוח שלו מקובע למאגרי מים, מרגיש חלש ומוגבל מאוד, ביחס לגיבורים האחרים בליגה. אי אפשר לומר שהגרסה הזאת היא מרתקת באיזושהי צורה, או שהיא מרחיבה את הדימוי באופן משמעותי, אבל ברגע שמדובר בג’ייסון מומואה מקועקע מכף רגל ועד ראש, עם מבט קפוא וזקן שופע, זה משנה את התמונה כולה.

לא השתכנעתי שאני רוצה לראות סרט של אקווהמן – לא מההופעה הזאת שלו, אבל לצוות של הליגה הוא נכנס בצורה טבעית ומושלמת, בתור לוחם חזק ומיומן, עם רוח קרב אימתנית, אופי שוויצרי כיפי, ומדי פעם גם כמה טריקים שקשורים לאוקיאנוס, כשיש כזה בנמצא. הוא בשום פנים ואופן לא אכזב.

הופעתו של פלאש אולי תהייה שנויה במחלוקת, בעיקר כי אנחנו מאוד רגילים לגרסה הטלויזיונית, והגרסה הזאת מאוד שונה. עזרא מילר משחק פלאש צעיר ולא מנוסה, כזה שלא עובד במשטרה עדיין, לא מבין כמה הוא חזק, ובטוח לא יודע לפתוח שערים לזמנים ומימדים אחרים. יש שיגידו שהוא גם מנסה יותר מדי להיות מצחיק – אבל בגלל המשחק הנהדר של מילר, זה עובד לו כל הזמן.

הוא כיפי, חמוד, מצחיק, ומעניין לראות פלאש שמועד ומתרסק כל פעם, שהוא מנסה מהלך מעט מורכב יותר מלרוץ ממש מהר בקו ישר. לא השתכנעתי שהוא דמות מעניינת בהכרח, לפחות לא כשכבר יש סדרה שמספרת על אותה הדמות בדיוק, אבל השתכנעתי לחלוטין שאם יהיה סרט פלאש כשעזרא מילר בתפקיד הראשי, ארצה לראות אותו לפחות בשביל מילר.

עזרא מילר כ"פלאש" מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

עזרא מילר כ”פלאש” מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

וההפתעה הגדולה מכולן היא סייבורג. ריי פישר היה סוג של נעלם – לא ידענו עליו כלום כמעט, וגם הדמות של סייבורג היא מהדמויות הפחות מוכרות, למי שלא בקיא בקומיקסים ובדמויות של DC, ובחברי ליגת הצדק לדורותיה. לשמחתינו, הוא היה משכנע מאוד.

היו הרבה בעיות סביב הדמות של סייבורג, שקשורות לנושאים בהם אגע עוד בהמשך, אבל מה שעבד חד משמעית, זה פישר עצמו, שהעביר בצורה חזקה וברורה את הסיפור הקשה של ויקטור סטון – הוא לא אוהב את הגוף המכאני שלו מצד אחד, וחווה משבר זהות, אבל מצד שני הוא מרותק ואפילו נהנה מהחיבור שלו עם הטכנולוגיה החייזרית, מה שמוביל לקישור שלו לכל רשתות האנרגיה והתקשורת בעולם, ואולי אפילו יותר.

סייבורג עובר את קו הפיתוח הרחב והעמוק ביותר בסרט, ועכשיו שהוא הוצג לנו ואין לנו עוד צורך בסרט מקור עליו, הוא הדמות שהכי הייתי רוצה לראות עליה סרט – ספציפית בגרסתו של פישר.

ריי פישר כ"סייבורג" מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

ריי פישר כ”סייבורג” מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

כל מה שהיה לא טוב החמיר

הכל טוב ויפה שהדמויות החדשות טובות, אבל מה על הוותיקות? ובכן, כאן אנחנו בבעיה. וונדר וומן ובאטמן נוראיים, כשאת פרס הפספוס הגדול לוקחת גל גדות, לצערינו. יש לכל “ליגת הצדק” בעיה מאוד גדולה, כסרט, וזה שהוא כתוב ממש, ממש לא טוב. הטקסט שיוצא לדמויות מהפה נוראי לעתים, וכשהוא לא מחריד הוא פשוט סתמי ומרגיז. לדמויות החדשות זה נסלח כי אקווהמן לא מדבר הרבה, פלאש עובד בזכות המשחק המצוין של מילר, וסייבורג מרתק וגם משוחק נפלא, למרות הטקסט הרופף שלו. לדמויות החדשות פשוט אין את החן של הרעננות, וראינו אותן כבר במצבים טובים בהרבה.

גל גדות הייתה מעולה כוונדר וומן הן ב”וונדר וומן” והן ב”באטמן נגד סופרמן”. בן אפלק הופיע רק פעם אחת כבאטמן לסרט שלם לפני כן, אבל למרות הבעיות עם אותו סרט, דמותו של ברוס וויין הייתה מצוינת, וממש עבדה. כאן, עם הכתיבה שמשום מה התדרדרה משמעותית, שניהם גורמים לתחושת אי נוחות, כאילו החליפו להם את השחקנים. בפועל, החליפו להם גם תסריטאי, וגם במאי בשלב מסוים.

הסרט נכתב על ידי כריס טריו (Chris Terrio), שכתב גם ב”באטמן נגד סופרמן”, לצד דייויד ס. גוייר. הפעם הוא כתב לבד, ואולי היה זה הניסיון של גוייר, מפוקפק ככל שיהיה, שהיה חסר כאן. הסרט בויים על ידי זאק סניידר (Zack Snyder), כמו קודמו, אבל בשל טרגדיה משפחתית הוא נאלץ לעזוב את הצילומים לקראת סופם, ובמקומו נכנס ג’וס ווידון (Joss Whedon), יוצר “באפי” ובמאי סרטי “הנוקמים”.

ווידון כתב קצת וביים קצת, אבל בעיקר דאג לשמור על הסרט כסרט של סניידר. לטוב ולרע, היה לסרט טון קבוע מראש, והיה חשוב לשמר אותו. אבל מורגש שסניידר נעדר בעריכת הסרט, כי הסרט לא מרגיש כמו סרט של סניידר, הוא מרגיש כמו חיקוי לסרט של סניידר. וזה איום ונורא.

לזאק סניידר יש בעיה – חשוב לו להשיג את הפריים היפה, השוט המושלם, התמונה שהיא כל כך יפה, שהיא כאילו נלקחה היישר מהקומיקסים היפים והמרשימים ביותר, ואפשר להדפיס אותה ולתלות אותה כפוסטר. המרדף אחר הרגע היפה גורם לסניידר לפספס דרמה ופיתוח עלילה, פשוט לשם הרגע. אבל זה הסגנון שלו, והוא עקבי.

ב”ליגת הצדק”, המרדף הזה גורם לאותן בעיות – התפתחות סיפורית נזנחת, דמויות זורקות לאוויר משפטים משעממים שמכסים על זה שהעלילה לא מועברת כמו שצריך ויזואלית, וקצב דרמטי טוב מוחלף בקצב שיאה לקליפ מוזיקלי או לפרסומת, לא לסרט גיבורים. הבעיה היא שבלי העין של סניידר בשלב העריכה, השוטים האלה פשוט פחות יפים, מתוזמנים פחות טוב, ולא יוצאים יפים כמו שהם אמורים להיות. הסרט מפסיד משני העולמות כתוצאה.

גל גדות כ"וונדר וומן" מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

גל גדות כ”וונדר וומן” מתוך ליגת הצדק (תמונה באדיבות גלובוס מקס)

דבר נוסף שתמוה לגבי “ליגת הצדק”, היא הגרפיקה הממוחשבת הירודה שלו. היא לא ירודה רק ביחס למתחרים, ואפילו לא רק ביחס לסרטי DC הקודמים, היא פשוט ירודה בפני עצמה – סטפנוולף הנבל נראה מטופש, האפקטים בסרט נראים מזויפים, ואפילו קטעי CGI קצרים שאמורים להיות קלילים לביצוע, כמו ניידת שעוברת ברחוב, נראים כאילו נלקחו ממשחק מחשב משנת 2001. זה פשוט מביך.

מה קרה למחלקת האפקטים של הסרט, שהיא הפיקה משהו שנראה פחות טוב גם מ”באטמן נגד סופרמן” וגם מ”יחידת המתאבדים”? למה הכל נראה כמו פלסטיק ממוחשב? לא ברור בכלל, אבל זה צורם כל כך בעיניים, שאי אפשר להתעלם מזה, והקסם של סרט גיבורי העל הגרנדיוזי הזה נפגע שוב ושוב כתוצאה.

בשורה התחתונה

“ליגת הצדק” מייצר מספר רגעים כיפיים, אבל הוא לא סרט כיפי. הוא סרט שרודף יופי ומקריב את העלילה בשביל להיראות טוב, אבל הוא מכוער. הוא סרט שמציג דמויות חדשות מעניינות, והופך את הוותיקות למתסכלות. הוא מצליח להכניס כמה אלמנטים חדשים ליקום DC שעובדים לו טוב, אבל כל מה שעבד רע אפילו רע יותר כאן.

אי אפשר להאשים את סניידר על שזנח את הסרט לקראת הסוף – אחרי הכל, הוא עשה זאת בלית ברירה, כדי להיות עם משפחתו בתקופת אבל קשה. בנוסף, לעולם לא באמת נדע מה בדיוק עמד מאחורי הבעיות השונות בסרט – אפשר למצוא מאה אשמים שונים, ועדיין לפספס את הסיבה האמיתית. אבל ברור שזה סרט שלא מיצה אפילו חצי מהפוטנציאל שלו, והוא כבר בחוץ, כך שלא תהייה לו הזדמנות נוספת, לפחות לא עד לגרסת הבמאי, שצריכה לעבור חתיכת עריכה מאסיבית מחדש, כדי להצדיק צפיה נוספת.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
סרטים קשורים
ליגת הצדק

ליגת הצדק (Justice League)

הקרנת בכורה: 16/11/2017
בהשתתפות:
בן אפלק
איימי אדמס
הנרי קאביל
ג’יי קיי סימונס
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • יש דעה שהטריילרים של סניידר הרבה יותר טובים מהסרטים שלו, וזו דוגמה מצוינת לדעתי… (דאגתי מראש להנמיך ציפיות). לפי מטה קריטיק, הוא סרט שנוי במחלוקת , אבל הממוצע שלו יחסית נמוך. בעגבניות יש אמברגו ביקורות בנייתים.

  אישית קצת נמאס לי מהסרטים של המתחרה (מארוול), אבל נראה שבקרב הזה אני אולי בכל זאת אלך לראות את ת’ור…

  • Boris Ulyanskiy

   אני גם מרגיש ככה כבר הרבה זמן – הטריילרים שלו הם מהטובים שיש,
   כי השוטים שלו מאוד יפים וזה מושלם לפרסומות וטריילרים.
   לסרטים זה פחות עובד…

 • Roy

  תודה על הביקורת. אני פשוט אוותר על הסרט ואעדיף לראות את המעניש בביתי ובטוח אהנה יותר. אני למדתי לא לראות סרטי DC על אוטומט, איש הפלדה ובאטמן נגד סופרמן היה קישקוש מוחלט. יחידת המתאבדים שבר עוד את הרמה שכבר לא הייתה.

  התקווה שלי הייתה וונדר וומן שאותה הכי אהבתי השנה (ביחד עם ספיידרמן) ואמרתי כל עוד הביקורות יהיו טובות עליה, אני אתן צ’אנס. אבל אוי ואבוי לפי הביקורות שיטחו את הדמות שלה והפכו הרבה מההופעות שלה לסתם ה’פצצה’ של הליגה עם בדיחות סקסיסתיות ודוחות מצד הגברים. זה כבר PASS גדול ממני שהורסים לי את הדמות שכבר טיפלו בה נכון ומאוד אהבתי.

  בכללי כל ההפקה הזו של סניידר-וורנר ברוזרס ועכשיו גם וידון (שלפי מקורות חשובים בתעשייה אחראי להרס וונדר וומן) נשמעת כמו תאונת רכבת. וזה כל כך מצחיק וגרוע שהאמברגו של הביקורות סגור עד חמישי בלילה רק כי הסטודיו בעצמו לא מאמין במוצר שלו. אבל עצוב, הציון דלף והוא אכן – רקוב! עם 48% ב Rotten Tomatoes.

 • הדבר הכי מוצלח שיצא מהסרט הזה זה הנסיונות מלאי המרץ של המבקרים לתאר כמה הוא גרוע בדרך הכי יצירתית. הביקורת של בוריס נדיבה.
  למה כבר אפשר לצפות מסרט קומיקס גנרי #189 עם דירוג PG-13.

 • Baby Groot

  לא יודע מה להגיד… ביטלתי את הכרטיסים להיום בערב… נשמע גרוע אוותר, ואולי אם אצא לי אראה בבית עוד חודשיים כשייצא לפופקורן טיים…
  דיסי- תפרשו. אתם עלובים!
  עם תקציב של 300 מיליון דולר אתם לא יכולים להפיק משהו שקרוב אפילו להפקות עם שליש ואפילו רבע מהתקציב.
  הכי באסה זה שלסרט הזה יש באז ענק והוא ימשוך את רוב תשומת הלב של הקהל מת׳ור ראגנארוק ויוריד לו מההכנסות. לפחות שנה הבאה לא ייצא סרט של דיסי! זו נקודה טובה.

  • eli

   א. אתה צודק גם אני בהתחלה שקלתי ללכת לראות וויתרתי
   ב. שנה הבאה אמור לצאת אקווהמן

   • Roy

    א. עשית בשכל.
    ב. מקווה שהוא יהיה מיוחד ואמיץ כמו וונדר וומן ולא כמו שאר התאונות עד עכשיו.

    אגב הציון כבר עומד על ריקבון 40% ורק ממשיך לרדת.

    • eli

     מה היה מיוחד ואמיץ בוונדר וומן ? קראתי בלי סוף סיקורות גרועות על זה

     • Roy

      הסרט עצמו טוב מאוד עם אומץ סרט של תקווה ואהבה ועם כל זה הקיטש הזה עבד. במיוחד הגישה שהציגו לראשונה גיבורה בצורה איכותית ולא מתנצלת על שום אספקט שלה וכמובן המושא אהבה לא היה סתם אלם במצוקה אלא היה שם חיבור ושיתוף פעולה שהיה פשוט קסום.

  • Roy
 • Camilla Russo

  I’m gong to see the movie on the weekend and I’m really excited about it, I won’t let any reviews ruin the movie for me and I’m sure I’ll have a good time.

  • Baby Groot

   You’re a DC Fanboy. I bet you’ll enjoy the movie 100%.
   the DCEU is a failure. I’m so dissappointed from the people around the world who’s gonna see that movie and not Thor Ragnarok.
   THIS IS JUST A CLONE FOR THE AVENGERS. ITS AN IDIOTIC MOVIE AND WONDER WOMAN IS GONNA BE AWEFUL SADLY.

   • Camilla Russo

    Idk what is your problem and tbh I don’t really caress but you should learn to speak respectfully! Yes I’m a dc fangirl and i’m proud of it , i like their universe and if I won’t enjoy the movie I’ll say so but I won’t let reviews to choose for me if I should like the movie or not.

    • Roy

     It’s not about the reviews the all universe just bad except for Wonder Woman and you can’t build a universe only on one character and also they ruin her character in this movie.

     • Camilla Russo

      You said it’s not about the reviews but all you talking about in your comments is the reviews, the reviews don’t liked the suicide squad movie and I really liked it and it was and still is one of my favorite movies, the DCEU imo is way better than marvel’s! The DCEU has a better characters and a much better origin stories, I haven’t saw the movie yet but I’ll go in the weekend and decide for myself and won’t let anyone decide for me.

     • Roy

      הביקורות זה רק גושפנקה לכמה היוניברס גרוע, ברור שאחליט לעצמי על כל סרט בסופו של דבר אבל מתוך 4 סרטים 3 גרועים, אז אני לא אפול שוב ברשת. את לעומת זאת אומרת שאת פאנגירל של DC וזו הסיבה מלכתחילה שאת אוהבת את היוניברס שלהם. יש להם דמויות גרועות כאילו ביוניברס אני מתכוון. חוץ מוונדר וומן אין להם שום דמות טובה. הארלי עצמה הייתה הופעה טובה בזכות השחקנית, הדמות כתובה גרוע וכל יחידת המתאבדים פשוט סרט מתחת לכל ביקורת ואת אוהבת אותו בגלל הארלי. שיבושם לך אבל תאשימי את האנשים שלא רוצים ליפול שום ליוניברס המחריד שלהם. מארוול בהרבה יותר טובים מהם בהכול.

     • Camilla Russo

      I really don’t care what the reviews saying, the only one I taking for a consideration is Grace’s and she said there’s some bad things in the movie but there’s a lot of good things and she said she really enjoyed the movie and the end cut scenes, I really liked the suicide squad movie and I went to see it in theaters few times, I never saw a marvel movie more than once on theaters because I never felt they’re worth it, don’t get me wrong they have some good movies but also a lot of bad ones! You like what you like and I’m not here to try and changing your mind I’m just saying what I think about the universe.

     • Roy

      קודם גרייס גם פאנגירל של DC ודבר שני היא גם חושבת שיחידת מתאבדים סרט לא טוב. והיא גם אמרה שהרסו בסרט את הדמות של וונדר וומן ושיטחו אותה. וונדר וומן שהסרט היחיד שרציתי לראות שוב ושוב בקולנוע נכון אבל זה סרט שקורה פעם ב.. בלי קשר אני לא מעדיף בדרך כלל לראות את הסרט שוב בקולנוע, אני מחכה לראות אותם כמה פעמים בבית. בשבילי וונדר וומן יותר טוב מרוב סרטי מארוול אבל זה העניין שזה לא אומר כלום על היונברס עצמו. אני לא רוצה לראות שום סרט מהיונברס של DC יותר אף פעם, חוץ מכאמור WW. אולי באמת עדיף להם לעשות רק סרטי יחידים. כשאני מעמיד אותו מול היוניברס של מארוול זו בכלל לא תחרות מבחינתי. אני הפעם הזו אוותר ואראה את המעניש בבית, זה לא בשבילי, את כנראה תהני כי את אוהבת DC ותהני למה לא. אני מקווה ששנה הבאה אקווה מן יהיה יותר דומה באיכותו לוונדר וומן ולא לבלאגן שיש להם בשער היקום.

     • Camilla Russo

      I know Grace is a dc fangirl and she said she really enjoined the movie even with the bad things so I’m sure I’ll like it too, I said I’m taking her opinions in a consideration but I’m the one who decide for myself and I really liked the suicide squad and it was and still is one of my favorite movies, I have no plans to watch the punisher they change the origin story too much and i don’t like it, I didn’t liked the new Spiderman movie from the exact same reason they just change too much the volture origin story and I don’t like it.

     • Roy

      זה העניין אם הסרט למעריצי DC בלבד שלא יצפו שאנשים אחרים ירצו לבוא לקולנוע ולבזבז את הכסף.

      אני מאוד אהבתי את ספיידרמן השנה דווקא בשונה מהקודמים שכביכול הקפידו על האוריג’ן אבל לא תפסו בכלל את כל הרוח של הדמות. הומקמינג היה בדיוק ספיידי שאני אוהב כאילו יצא מהקומיקס. אישית לא איכפת לי אם משהו שונה מהקומיקס אלא האם הוא עובד לדמות ולעולם שלה והוא עבד מצויין. כנל המעניש לא איכפת לי מהמקור כל עוד הציגו את הדמות מצויין בדרדוויל 2 ועניינו אותי לראות ממנה עוד. שומרים על החלקים החשובים שהמשפחה שלו נרצחה והוא יוצא למסע נקמה אם זה סתם אירגון רשע או הצבא זה בכלל לא חשוב לי.

     • Camilla Russo

      They change completly the volture origin story and I take the origin stories very seriously and I don’t like this kind of massive changes to the story, I really don’t like the change on the punisher story and this is just a huge disappointment! The only marvel project I’m waiting for is the Phoenix saga with jean grey, jean is by far the best marvel character.

     • Roy

      וג’סיקה ג’ונס עונה שנייה:)

     • Camilla Russo

      Nah jean grey imo is by far the best marvel creation.
      The Phoenix saga was a masterpiece.

     • Roy

      התכוונתי למה את מצפה אני זוכר שאמרת שאת מחכה לעונה הממשיכה שלה.

     • Camilla Russo

      Yes I’m waiting for it but I’m really excited about the Phoenix saga, I hope they finally give her a proper representation.

     • Roy

      לא יודע חבל לדעתי שהם משתמשים בזה שוב, במיוחד שיש ברקע דיווחים על ניסיון של דיסני לקנות את אקסמן ופנטסטיק 4 בחזרה יחד עם שאר האולפנים של פוקס. אז אני מקווה שאולי בסוף זה יגנז ואז מארוול יציגו את זה ליוניברס שלהם בצורה איכותית.

     • Camilla Russo

      I already gave up on the fantastic four franchise but I’m really excited about the upcoming jean grey movie, btw you heard killgrave will be back on season 2? He was one of the most creepiest villains I’ve ever seen.

     • Roy

      כן אבל לא ברור אם זה פלאשבאק למה היה לפני או שהוא באמת יחזור לחיים.
      בלי קשר לפנטסטיק 4 מעדיף שמארוול בעצמם יטפלו בסגה היפה והמיוחדת של דארק פניקס.

     • Camilla Russo

      Well I saw the movie and imo it was a very good movie, it has some flaws but the big picture it was really enjoyable for me.

 • Roy

  שימשיכו לנסות לשמור על הקהל שלא ידע מהביקורות, האמת כבר יצא לאור והציון רק נהיה יותר רקוב. פשוט עובדים על הקהל שחס וחלילה לא ידעו על הציון ואולי יחליטו לא לקנות כרטיסים או שיבטלו. https://uploads.disquscdn.com/images/2aee6b9aafe62d790f849c287f8f670a5adc20c3114dff48f6536b1892faa417.png

  • Baby Groot

   אני גם מאושר וגם מאוכזב. מצד אחד מאושר כי הביקורות שליליות והרבה צופים לא יילכו בגלל זה, אבל אני מאוכזב מכיוון שעדיין ת׳ור יקבל מכה קשה בהכנסות בגלל ליגת הצדק לצערי. לפחות יש את קוקו עוד שבוע וסטאר וורס 8 שיפוצץ קופות בחודש הבא. אפשר רק לקוות שליגת הצדק עם תקציב העתק של 300 מיליון דולר ייכשל.

   אגב ראית כבר את ת׳ור? אם כן אשמח לביקורת ספויילרים מפורטת.
   אני אהבתי מאוד מאוד

   • eli

    אני ראיתי מה שבוע שעבר בתלת מימד מה אתה רוצה לדעת ?

    • Baby Groot

     ראיתי גם, אין לי משהו שאני רוצה לדעת חוץ ממה נהנת בסרט/אם אהבת אותו

 • Baby Groot
 • רון כהן

  כל הסרטים של דיסי פח אשפה כולל ww, כל הסרטים שלהם צפויים, משעממים ורק בגלל שהם מותג חזק הם מכניסים טוב בקופות

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות