-פרסומת-

הדלפה: מפת הדרכים של אינטל עד סוף 2018 נחשפת

| יום רביעי, 6 בדצמבר 2017, 15:03 | חומרה, מחשבים
שלט אינטל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אחרי ההדלפה הקודמת של מפת הדרכים של אינטל עד אמצע 2018 והדגמים שנחשפו בתוכנת AIDA אנחנו מקבלים את מפת הדרכים עד סוף 2018, כאשר אחד הפרטים החשובים ביותר נוגעים לדור ההמשך של מעבדי ה-Core X של אינטל ה-Cascade Lake-X.

מפת דרכים מודלפת של אינטל (מקור benchlife)

מפת דרכים מודלפת של אינטל (מקור benchlife)

Cascade Lake-X

דור ההמשך של מעבדי ה-Core X שמתבססים על ארכטיקטורת Skylake-X ו-Kaby Lake-X נחשף בפעם הראשונה בהדלפה תחת השם Cascade Lake-X, כאשר הוא צפוי להגיע ברבעון הרביעי של 2018. בשלב הנוכחי אין הרבה פרטים נוספים עליו מעבר לזה.

Coffee Lake-S

מעבדי ה-Coffee Lake מקבלים עדכון ב-2018 עם מעבדים נוספים בעלי 2, 4 ו-6 ליבות עם תוספת מעבדים בעלי צריכה של 35W כאשר המעבד בעל 8 ליבות שמידע עליו נחשף לפני מספר חודשים חסר בטבלה. יחד עם המעבדים החדשים אינטל צפויה לשחרר את סדרת ה-300 בלוחות האם שיצטרפו ללוחות מבוססי Z370, כאשר אנו צפויים לראות את ערכות השבבים H370, H310 ו-B360 שנחשפו בהדלפה הקודמת.

Gemini Lake

בתחום המעבדים החסכוניים אינטל צפויה לשחרר את ה-Gemini Lake עוד לפני סוף 2017, זה יחליף את מעבדי ה-Apollo lake עם מעבדים בעלי 2 ו-4 ליבות תחת השמות החדשים של “פנטיום כסף” וסלרון.

מפת הדרכים החדשה מעניינת בעיקר בגלל מעבדי ה-Cascade Lake-X שימשיכו את סדרת ה-Core X, רק שבאופן תמוה מעט אפילו במצגת המודלפת של אינטל אין מידע כלל על המעבדים החדשים פרט לשם ותאריך היעד שלהם בסוף 2018.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות