דיווח: סדרת Huawei P11 תוכרז ב-MWC 2018, תתמקד ביכולות צילום מתקדמות

שלט Huawei צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

בזמן שסדרת מכשירי הדגל למחצית השנייה של 2017 בייצור וואווי, Mate 10, טרם נחתה על גבי מדפי החנויות בישראל, נראה כי סדרת הדגל הבאה שלה – זו שתלווה אותה למחצית הראשונה של 2018 ותקרא Huawei P11, תהפוך לרשמית כבר ברבעון הראשון של 2018. כך מוסר המדליף ועיתונאי הטכנולוגיה רולנד קוואנט (Roland Quandt), שחושף את הדברים במסגרת ציוץ חדש שהעלה לעמוד הטוויטר שלו.

על פי הציוץ של קוואנט, וואווי מתכננת להכריז ולהציג באופן רשמי את דגמי ה-Huawei P11 ו-P11 Plus (ייתכן כי גם את ה-P11 Lite) ברבעון הראשון של השנה הבאה. למעשה, סביר מאוד להניח כי בדומה לשנים קודמות, החברה תבחר לבצע את ההכרזה כבר במעמד תערוכת המובייל והטכנולוגיה השנתית בברצלונה, MWC 2018, שתחול בין התאריכים ה-26 בפברואר ל-1 במרץ. עוד נכתב בציוץ כי עם מכשירי סדרת וואווי P11 תשים היצרנית דגש על יכולות צילום מתקדמות וכן על הטמעתה של טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI – Artificial intelligence).

נכון לרגעים אלו לא ברור כיצד יתבטאו השינויים בסדרת P11 בהשוואה לקודמתה, P10, אם כי חלק מן הדיווחים האחרונים בנושא העידו על כך שהיצרנית תבחר לשלב בדגמי ה-Huawei P11 ו-P11 Plus פאנל תצוגה בעל שוליים דקיקים למדי (וייתכן כי ביחס 18:9). צג זה, אם נתייחס לידיעה האחרונה בנושא, עשוי להציע את אותו חריץ (“Notch”) שכולל מכשיר הפרימיום ה-iPhone X מבית מתחרתה של וואווי, אפל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים