אוזניות AirPods אלחוטיות (תמונה: Apple)

אוזניות AirPods אלחוטיות (תמונה: Apple)

הערכות: הדור הבא לאוזניות AirPods יוצג במחצית השנייה של 2018

| יום שישי, 22 בדצמבר 2017, 12:00 | מחשוב לביש

אחד מן האנליסטים המוערכים והמוכרים ביותר בשוק המובייל ומבית KGI, מינג-צ'י קאו, חושף זה עתה את הערכותיו החדשות הנוגעות לדור הבא של האוזניות האלחוטיות האמיתיות Apple AirPods. על פי אלו, הדור השני לאוזניות, שעשוי להיקרא AirPods 2 או AirPods 2018, יוצג באופן רשמי על ידי ענקית הטכנולוגיה האמריקאית כבר במהלך המחצית השניה של 2018, זאת כשנתיים לאחר ההכרזה על הדור הראשון בספטמבר 2016.

על פי הערכותיו של קאו, כפי שאלו מגיעות אלינו דרך אתר 9to5mac, אפל מתכננת להשיק שדרוג לאוזניות האלחוטיות הפופולריות שלה, אם כי השינויים באלו בהשוואה לדור הנוכחי צפויים להתבטא בעיקר מתחת למכסה המנוע. בשלב הנוכחי קאו לא משתף עימנו פרטים רבים הנוגעים לשיפורים והפיצ'רים החדשים שתציג החברה עם ה-AirPods 2.

הדור הנוכחי של ה-AirPods סובל כבר מאז ההשקה הרשמית מבעיות מהותיות למדי באספקה, כאשר גם בימים אלו, למעלה משנה לאחר השקתם הרשמית בדצמבר 2016, ישנם פערים באספקתן ללקוחות. כך, לדוגמה, אם תרצו לרכוש את האוזיות דרך החנות המקוונת של החברה ללקוחותיה בארה"ב, תאלצו לחכות עד לינואר של השנה הבאה כדי לשים את ידיכם על האוזניות המתקדמות.

לטענת קאו, אפל תצליח להתמודד עם בעיות האספקה בשנה הבאה ולהגביר את משלוחי אוזניות ה-AirPods באופן משמעותי. כך, לדבריו, היא תשלח ממפעליה בשנה הבאה כמות של 26 מיליון יחידות.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות