רשמי: Huawei Mate 10 Pro ו-Mate 10 Lite יושקו בישראל ב-28 בדצמבר

Huawei Mate 10 Pro

Mate 10, סדרת מכשירי הפרימיום החדשה בייצורה ופיתוחה של ענקית הטכנולוגיה הסינית ואחת מיצרניות הסמארטפונים הבולטות ביותר בעולם, וואווי, תבצע נחיתה רשמית על גבי מדפי החנויות בישראל החל מה-28 בדצמבר, עם השקתם של צמד הסמארטפון Huawei Mate 10 Pro ו-Mate 10 Lite בלבד, וללא דגם Mate 10. כך מודיעה יבואנית מוצרי וואווי בישראל, חברת אלפא טלקום מבית קבוצת אלקטרה מוצרי צריכה.

את בשורת ההשקה בישראל, שמגיעה קצת יותר מחודשיים לאחר ההכרזה הרשמית, מוסרת החברה במסגרת הודעה לעיתונות שהופצה מוקדם יותר היום (ד’, 20.12). בהודעה זו ציינה החברה כי היא מתכוונת להשיק ביום חמישי הבא, בתאריך ה-28 בדצמבר, שניים ממכשירי סדרת מייט 10: ה-Mate 10 Pro הפונה לשוק הפרימיום הגבוה ו-Mate 10 Lite הפונה לשוק הביניים. שיווק המכשירים יחל אצל המפעילות הסלולריות ובקרב משווקים מורשים (חנויות ורשתות הסלולר).

Huawei Mate 10 Lite
Huawei Mate 10 Lite

נכון לרגעים אלו לא נחשף מחירם של צמד המכשירים, אך ראוי לציין כי מחיר ההשקה באירופה כפי שפורסם על ידי וואווי במועד ההכרזה, עבור ה-Mate 10 Pro, עמד על 799 אירו, הם מקבילים לכ-3,330 שקלים. בגילום עלויות מע”מ, מגיע מחיר המכשיר לכ-3,950 שקלים. 

דגם ה-Huawei Mate 10 Lite, מנגד, הוכרז לצד תג מחיר של 349 אירו באירופה, המקבילים לכ-1,460 שקלים. בצירוף עלויות מיסוי מקומיות בישראל (מע”מ), עומד מחיר המכשיר באירופה על כ-1,750 שקלים.

אם אתם מצפים לדגם ה-Mate 10 הסטנדרטי, צר לנו, אך נראה כי בשלב זה וואווי לא תשיק אותו בישראל, זאת אף על פי שיבואנית החברה מסרה במעמד ההכרזה על סדרת Mate 10 כי דגם זה יהיה הראשון שיגיע לישראל. נכון לרגעים אלו לא ידוע האם השקתו בוטלה כליל או שמא זו תתרחש בשלב מאוחר יותר.

סמארטפון Huawei Mate 10
סמארטפון Huawei Mate 10

 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים