מתוך Bright (צילום: Scott Garfield, תמונה באדיבות נטפליקס)

מתוך Bright (צילום: Scott Garfield, תמונה באדיבות נטפליקס)

נטפליקס מזמינה סרט המשך ל-Bright עם וויל סמית'

בסוף השבוע הקרוב צפוי לצאת הסרט "בוהק" (Bright). הסרט יהיה זמין אך ורק בשירות הצפיה הישירה של נטפליקס (Netflix), אך לא מדובר בסרט טלוויזיה טיפוסי – "בוהק" הינו סרט קולנועי בפרופיל גבוה, בו מככב וויל סמית' (Will Smith), ומביים אותו דיוויד אייר (David Ayer), במאי "יחידת המתאבדים".

"בוהק" הוא קומדיית פעולה על זוג שוטרים בלוס אנג'לס, מה שנשמע שגרתי למדי, אלא שהם מתקיימים בעולם בו יש קסם, ויצורי פנטזיה חיים באופן גלוי בקרב בני האדם. שותפו החדש של גיבור הסרט הוא אורק, ויחד שני השוטרים מוצאים חפץ קסום בוהק ורב עצמה שכל ארגוני הפשע, האנושיים והקסומים כאחד, מעוניינים בו.

מזה מספר שנים מנסה נטפליקס את כוחה בתחום הסרטים, והשנה אף הצליחה לפרוץ לתודעה עם מספר סרטים מצליחים, ביניהם סרטים שהגיעו לפסטיבל קאן לקולנוע. אך "בוהק" מיוחד מכיוון שהוא הסרט היקר ביותר של נטפליקס עד כה, והוא מתפקד כבלוקבאסטר הוליוודי מכל בחינה אפשרית, מלבד היותו משוחרר ישירות לצפיה ישירה, ללא הפצה קולנועית רחבה.

משנה לשנה תקציב הפקות המקור של נטפליקס עולה, וב-2018 הוא צפוי להיות מהגדולים בשוק המדיה, והגדול ביותר בשוק הצפיה הישירה – 8 מיליארד דולר, תקציב כפול מזה של אמזון, המתחרה הכי בולטת של נטפליקס בתחום. מתוך 8 המיליארדים הללו, נתח גדול ילך לסרטים – נטפליקס מתכננת להפיק 80 סרטים בשנה הבאה, והעבודה על סרט המשך ל"בוהק" כבר החלה.

מקורות
Bloomberg
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות