טריילר חדש של "טומב ריידר" מחבר את הסרט לשני המשחקים

אולפני האחים וורנר (Warner Bros) שחררו טריילר שני ל"טומב ריידר" (Tomb Raider), הסרט שמבוסס על סדרת משחקי ההרפתקאות המפורסמת. בדומה למשחקים, הסרט עוקב אחרי לארה קרופט (Lara Croft), ארכאולוגית צעירה שיוצאת למסע בעקבות חפצים קסומים ועתיקים, ונקלעת לצרות רבות, לא בשונה מאינדיאנה ג'ונס, ממנו היא שואבת השראה רבה.

את לארה קרופט תגלם בסרט אליסיה ויקנדר (Alicia Vikander) מ"אקס מאכינה" ו"הנערה הדנית". כפי שראינו בטריילר הראשון, הסרט מבוסס באופן מובהק על המשחק מ-2013, שמתחיל את הסאגה של לארה מחדש – היא צעירה משאי פעם הייתה, פגיעה יותר, ועדיין לא מנוסה – לא כארכאולוגית ולא כלוחמת חסרת מורא. את אביה האבוד מגלם בפלאשבאקים דומיניק ווסט (Dominic West) מ-"300" ו"הסמויה", ואת הנבל של הסרט מגלם וולטון גוגינס (Walton Goggins) מ"שמונת השנואים".

בטריילר החדש אנחנו מגלים פרטים חדשים – אביה של לארה היה קשור לארגון סודי ומסתורי בשם "טריניטי", וכנראה אף היה חבר בו. מדובר בארגון הנבלים שמופיע רק במשחק ההמשך מ-2015, Rise of the Tomb Raider. מעבר לכך שזה משנה מעט את הקונטקס של העבריינים שנמצאים על האי אליו לארה נסחפת, זה פותח אפשרות לעלילה גלובאלית יותר, ולסרט המשך שימשיך להיצמד למשחקים – או ילך דווקא לכיוון משלו.

טומב ריידר (תמונה: Warner Bros)

הטריילר החדש מראה גם יותר אקשן, וגם יותר פאזלים שנראים כלקוחים ישירות מהמשחקים – פאזלים ומלכודות גדולים ומגושמים, עם לוחות וגלגלים שצריך להתאים זה לזה. אולי לא ממצאים ארכאולוגיים מציאותיים במיוחד, אבל ברוח הז'אנר הם מרגישים נכונים – בין אם בהשראת קולנוע דומה, או בהשראת המשחקים עצמם, כמובן.

"טומב ריידר" צפוי לצאת למסכים ב-16 במרץ הקרוב בארצות הברית ויגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-15 במרץ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות