נטפליקס חושפת טריילר חדש לקראת עונה 2 של ג'סיקה ג'ונס

נטפליקס שחררה טריילר חדש לעונה השנייה של "ג'סיקה ג'ונס" (Jessica Jones), סדרת גיבורת-העל בכיכובה של קריסטן ריטר (Krysten Ritter), שמהווה חלק מהיקום הטלויזיוני של מארוול ונטפליקס. זו תהייה הופעתה השלישית של ריטר בתפקיד ג'סיקה ג'ונס, אם סופרים את "המגנים" (The Defenders).

נראה שבעונה השנייה נכנס הרבה יותר עמוק לסיפור הרקע של ג'סיקה. בעונה הראשונה ידענו שג'סיקה הייתה בתאונת דרכים בילדותה, בה הוריה נהרגו. ידענו גם שכוחות העל שלה קשורים לתאונה. מעבר לזה לא ידענו דבר. כעת מתברר מהטריילר שג'סיקה בעצם נהרגה בתאונה, ושכוחות העל שלה הם תוצר לוואי של חזרתה מהמתים. גם העונה הזאת, כמו הקודמת, תעסוק בפוסט-טראומה של ג'סיקה ובדברים שנעשו לה כנגד רצונה, אך הפעם בילדותה, בתקופה בה טיפלו בה.

הנבל של העונה עוד לא נחשף, אך נדמה שמדובר במישהו כמוה – מישהו שטופל באותו מקום ופיתח כוחות על. בניגוד אליה, אותו מישהו נהייה רוצח סדרתי שהורג את קרבנותיו באלימות שכוחו הפיזי הרב מאפשר. בנוסף, ישנו בלש פרטי שמנסה להשתלט על העסק של ג'סיקה, כדי להפטר מהתחרות. לא ברור בשלב הזה אם יש קשר בין הנבל לבין היריב המקצועי הזה.

בסוף הטריילר אנחנו רואים את ג'סיקה שטופה באור סגול, הצבע שאפיין את קילגרייב, נבל העונה הראשונה. דמות שאיננו רואים מוחאת כפיים בדרמטיות, רמז לכך שקילגרייב יופיע בעונה החדשה. האם כחלק מפלאשבק, או חזיון, או שבאמת יחזור? או שזהו טיזינג סתמי, וקילגרייב לא יגיע? נגלה בקרוב.

העונה השנייה של "ג'סיקה ג'ונס" תעלה לנטפליקס במלואה ב-8 למרץ, יום האישה הבינלאומי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות