-פרסומת-

Asus ZenFone 5 Lite דולף לרשת עם 4 מצלמות ומסך 18:9

Asus ZenFone 5 Lite (הדלפה)

Asus ZenFone 5 Lite (הדלפה)

סוף השבוע האחרון היה עמוס הדלפות בקרב שוק הסמארטפונים הבינלאומי, ולאחר שנחשפו תמונותיהם של דגמי סדרת Huawei P20 וכן לאחר הדלפתה של תחנת העגינה DeX Pad, חושף מדליף המובייל הפופולרי, אוון בלאס, דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלו את תמונותו הראשונה של סמארטפון ה-Asus ZenFone 5 Lite – הדגם הצנוע בסדרת מכשירי הדגל זנפון 5. 

הזנפון 5 לייט, כפי שזה מוצג בתמונה המודלפת, נראה כשהוא מציע בחלקו הקדמי פאנל תצוגה בעל יחס צפיה של 18:9 ושוליים צנועים למדי. בשול המכשיר העליון ישולבו 2 מצלמות סלפי ברזולוצייה של 20 מגה פיקסל כל אחת, כך מאשר בלאס. חלקו הקדמי של המכשיר עוטה זכוכית 2.5D המתעגלת אל מסגרת עשויה מתכת, כאשר מצידה השני של המסגרת תמצא יריעת זכוכית נוספת העוטפת את גב המכשיר.

בגב הזכוכית של ה-ZenFone 5 Lite ישולב מערך צילום כפול בעל שני חיישנים ברזולוציית 16 מגה פיקסל כל אחד, כאשר מתחתיו נמצא קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש. קורא זה עובר מחלקו הקדמי של המכשיר ישירות אל גבו, ככל הנראה נוכח צמצום השוליים המקיפים את מסך המכשיר. קווי העיצוב המוצגים בתמונת הזנפון 5 לייט המצורפת לידיעה נראים דומים מאוד להדלפה קודמת בנושא שהתיימרה להציג את עיצובו של הזנפון 5.

על הזנפון 5 לייט, כמו גם על דגמי נוספים לסדרת Asus ZenFone 5, צפויה היצרנית הטיוואנית להכריז במסגרת אירוע הכרזה אותו תקיים בעוד קצת יותר משבועיים – בתאריך ה-27 בפברואר, כחלק מאירועי היצרנית עבור תערוכת MWC 2018.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות