גלקסי S9 בישראל: אלו המחירים, הדגמים והצבעים

Samsung Galaxy S9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Samsung Galaxy S9 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

פחות משבוע מפריד בינינו ובין אירוע ההשקה של סמסונג ישראל על מכשירי הגלקסי S9 וה-S9 פלוס, ולאחר שכבר נחשפו כל הפרטים אודות זוג המכשירים בהכרזה הרשמית בברצלונה בתחילת השבוע שעבר, הגיע הזמן שנשמע גם על הדגמים, המחירים, הצבעים וההצעות (או מתנות) השונות שיקבלו רוכשי המכשירים במכירה המוקדמת ובמעמד ההשקה.

המחירים מחוץ לישראל כבר נחשפו ובהם גילינו עליה במחירי המכשירים באיזורים מסוימים. בכתבת ההשוואה שלנו בין דגמי ה-S9 Plus וה-S8 Plus כבר חשפנו את מחירי המכשירים, אלו הגיעו דרך מספר מקורות של גאדג’טי שהציגו בפנינו תמחורים שונים למכשירים בישראל, אך כעת מגיעים אלינו פרטים נוספים אודות שלושה הדגמים שיוצגו בארץ, יחד עם מידע על כך שהמכשירים יושקו אף לפני תאריך ההשקה הגלובלי של סמסונג ב-16 במרץ.

זמינות המכשירים בחנויות, כך אנו לומדים כעת, תגיע זמן מה קודם לתאריך ה-16 במרץ, כאשר לקוחות שהזמינו את המכשיר בהזמנה מוקדמת עשויים לקבל את זה מוקדם מכולם.

רמת התמחור שמציגה סמסונג משמשת כמחיר מומלץ ללקוחותיה בלבד, אך החנויות השונות מתחרות ביניהן על תמחורים, גם אם מדובר על עשרות שקלים בודדים, כך שהמחירים לא צפויים להיות אחידים לחלוטין ויציגו פער שיכול להגיע גם עד 100 שקלים בין החנויות השונות.

מחירי הגלקסי S9 ו-S9 פלוס

עוד בשבוע שעבר חשף בראיון עם גאדג’טי דירקטור חטיבת המובייל בסמסונג ישראל, גיא היבש (Guy Hibsh), כי לשוק הישראלי יגיעו שני דגמים של מכשיר ה-Galaxy S9, האחד עם רכיב אחסון בנפח 64 גיגה-בייט והשני עם רכיב אחסון בנפח 128 גיגה-בייט, כאשר דגם ה-Galaxy S9 Plus יוצע בישראל בגרסה יחידה הכוללת רכיב אחסון בנפח 128 גיגה-בייט בלבד. הצבעים שיהיו זמינים במועד ההשקה, על פי היבש, יהיו שחור, כסוף והצבע החדש שהציגה השנה סמסונג – סגול-לילך.

אלו המחירים:

  • דגם ה-Galaxy S9 בעל נפח של 64GB יימכר בישראל במחיר של 3,300 שקלים, אם כי בחנויות מסוימות, כך מלמדים מקורותינו, יהיו המחירים מעט נמוכים מזה.
  • דגם ה-Galaxy S9 בעל נפח של 128GB יימכר בישראל במחיר של 3,450-3,500 שקלים, אם כי בחנויות מסוימות, כך מלמדים מקורותינו, יהיו המחירים מעט נמוכים מזה.
  • דגם ה-Galaxy S9 Plus בעל נפח של 128GB יימכר בישראל במחיר של 3,900 שקלים, אם כי בחנויות מסוימות, כך מלמדים מקורותינו, יהיו המחירים מעט נמוכים מזה.

במכירה המוקדמת של המכשירים כבר החלו החנויות השונות לעדכן כי יחלקו את עמדת ה-DeX החדשה אותה חשפה סמסונג לצד דגמי הגלקסי S9 וה-S9 פלוס, זו מאפשרת לחבר את הסמארטפון למסך חיצוני לשם תפעול כמחשב. פרט לאלו, יחלקו חנויות שונות מתנות נוספות ומגוונות. ואם במתנות חפצתם ולאו דווקא במחיר האטרקטיבי ביותר, נמליץ לבצע סקירת שוק קטנה החל מה-11 במרץ, אולם כבר כעת ניתן למצוא במספר חנויות מקוונות מידע על מתנות שונות (מגני מסך, אוזניות ועוד).

*תודה לכל קוראי האתר ששלחו לנו מידע על מחירי הסמארטפונים החדשים. אם יש לכם טיפ לגאדג’טי, אנא שלחו לנו במייל הבא: tips@gadgety.co.il.

השוואת מפרטים