ווסטרן דיגיטל משיקה מוצרי אחסון וכרטיסי זיכרון חדשים בישראל

My Cloud Home (תמונה באדיבות ווסטרן דיגיטל) My Cloud Home (תמונה באדיבות ווסטרן דיגיטל)

חברת ווסטרן דיגיטל משיקה מספר מוצרים חדשים בישראל, בהם כרטיס הזיכרון החדש ממותג סנדיסק (Sandisk) בעל נפח אחסון 400 גיגה-בייט, כונן נייד מבוסס זכרונות SSD, פתרון אחסון חדש לבעלי מכשירי אייפון ואת My Cloud Home – פתרון אחסון ענן ביתי לשמירת קבצים מכל מדיה ומחשבונות הרשתות החברתיות שלהם במקום אחד.

My Cloud Home

My Cloud Home משמש כאחסון הענן שלכם בתוך הבית דרך חיבורו לראוטר באמצעות כבל Ethernet, כך שלמעשה תוכלו לגשת לקבצים מכל מקום, גם כאשר תהיו מחוץ לבית, ובאופן אלחוטי לחלוטין. לצורך זה ישנן אפליקציות ייעודיות של החברה למכשירי אייפון ואנדרואיד דרכן תוכלו לגשת לקבצים מהסמארטפון מכל מקום. פרט לכך, ניתן לחבר לכונן דרך חיבור USB מגוון מוצרים אחרים מהם תוכלו להעביר את המידע לאחסון ה-My Cloud Home.

בנוסף לסנכרון קבצים דרך המחשב והסמארטפון, ניתן לבצע סנכרון של קבצים, תמונות, סרטים ומסמכים גם מחשבונות מקוונים אחרים כמו DropBox, Google Drive, פייסבוק ועוד. סנכרון ממספר חשבונות במקביל יאפשר לכם לשמור את כל המידע בכונן לשם גישה מרחוק מאוחר יותר. הגישה לכונן תלויה ברשת האינטרנט, ובדגש על הרשת הביתית שלכם. המוצר החדש של ווסטרן דיגיטל מאפשר גישה מרחוק, כך שתוכלו אפילו לבצע הזרמת תכנים דרך שרת Plex, לדוגמה, אך קצב ההעלאה המוגבל בישראל עשוי להעיב על אפשרות זו.

מוצר ה-MyCloud Home זמין בנפחי אחסון של החל מ-2TB ועד 8TB, כאשר דגם ה-Dual Drive מהשלב שני כוננים קשיחים מציע נפחים הנעים בין 4TB ועד 16TB לאחסון. המחיר של My Cloud Home מתחיל ב-799 שקלים בישראל, עבור דגם בעל כונן 2TB.

מוצרים נוספים

כרטיס הזיכרון מסוג microSD החדש של ווסטרן דיגיטל הוצג תחת מותג SanDisk רק בשבוע שעבר במסגרת תערוכת המובייל MWC 2018. הכרטיס החדש שומר על נפח הזיכרון של 400GB שהציג קודמו בסדרה, אך מספק מהירות גבוהה מתמיד עם התמיכה בתקן A2 להפעלת יישומים על גבי כרטיס זיכרון. הכרטיס החדש תומך במהירויות של 160MB/s בקריאה וב-90MB/s כתיבה ומחירו בישראל עומד על 1,190 שקלים.

כרטיס microSD 400GB של סאנדיסק
כרטיס microSD 400GB של סנדיסק

פתרון ה-SSD הנייד של ווסטרן דיגיטל מאפשר לקחת נפח אחסון גדול לשימוש בדרכים. ה-SanDisk extreme portable SSD מציע תמיכה בתקן IP55 לעמידות בפני התזות מים או מגשם וכן מאבק. המוצר מציע כניסות USB-A ו-USB-C תחת תקן USB 3.1 Gen 2 עם מהירות קריאה של עד 550MB/s ונפח אחסון של 1TB. מחירו בישראל עומד על 449 שקלים.

עבור משתמשי האייפון משיקה החברה את פתרון ה-iXpand Base החדש שלה עם בין 32GB ועד 256GB לאחסון מקומי ואפשרות להטענת האייפון במהירות דרך חיבור התומך ב-15W (למכשירים התומכים בטעינה מהירה). ה-iXpand Base, כמו קודמיו בסדרה, מאפשר סנכרון של תמונות, וידאו ואנשי קשר. המוצר מושק בישראל במחיר של החל מ-299 שקלים עבור נפח אחסון של 32GB.

פתרון SSD נוסף שמשיקה החברה הינו ה-My Passport Wireless SSD, זה מיועד בעיקר עבור צלמים מקצועיים וחובבים כאחד. פתרון זה מציע נפחי אחסון הנעים בין 250GB ועד 2TB ומציע מבנה קשיח שיאפשר למידע להישמר גם לאחר נפילות של עד 2 מטרים.

הכונן תומך בהזרמת תכנים באיכות של עד 4K דרך קישוריות WiFi 802.11n/ac וכן ביבוא מידע מהיר דרך חיבור USB מובנה ומשלב גם חריץ לכרטיס זיכרון מסוג SD עם כפתור להעברת קבצים מהירה מהכרטיס לכונן הנייד. ה-My Passport Wireless SSD מספק חיי סוללה של עד 10 שעות ומסוגל לשמש כסוללה ניידת עבור הסמארטפון או הטאבלט גם כן. מחירו בישראל מתחיל ב-549 שקלים עבור דגם ה-250GB.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים